Отзывы и оценки
4.8
/Всего отзывов - 79
Только честные отзывы настоящих покупателей
Сергей
Коментар
Очень хороший сервис. И товар качественный. Рекомендую!
20 серпня 2023
Олег
Коментар
Клас, дуже швидко отримав замовлення
11 липня 2023
Ігор
Коментар
Дякую за Вашу роботу! Замовлення доставлено оперативно, все чудової якості!
5 червня 2023
Роман
Коментар
Цей сайт це просто знахідка. Все що потрібно в одному місці. Дякую!
28 травня 2023
Сергій
Коментар
Магазин на індустріальному гарний я вважаю що він високого класу а ле здивувало що пакетики стали коштувати взагалі якихось грошей , місяць назад цього не було . Вважаю що це як якесь "жлобство" я кожен місяць приїздив до цього магазину і скуповував ся більш як на 1000 гривень і мені все упаковували і я з гарним настроєм виходив з магазину , а тут як "здрасьті" дайте ще три гривні за кульочок. При запитанні чого так мені було сказано що закон і таке , але ж магазин досі не розраховує по терміналу за тютюнові вироби. Щось не сходиться взагалі ! Мені не жалко цих трьох гривень, але осадок залишився !
20 травня 2023
Эдуард
Коментар
Заказал доставили на след день. Единственное что огорчило что один товар был с датой производства аж 2018 года, при чем второй был всего 3 месячной давности. С чем связан такой разброс не понятно.Благо товар еще более менее был жив так что больших претензий нету, могу рекомендовать данный магазин.
23 березня 2023
Сергій
Коментар
Отримав товар наступного дня після замовлення, оперативний тямущий персонал, замовляю вже третій чи четвертий раз, дякую і рекомендую!
18 грудня 2022
Александр
Коментар
Спасибо от представителя Львовского клуба "Львівська файка"за табак Алсбо Блек. Быстро , надежно и качественно.
15 грудня 2022
Алексей
Коментар
Очень понравилось, цены, выбор, скорость обслуживания, четкость выполнения, бесплатная доставка, Вообщим - всё чудесно. Спасибо!
1 грудня 2022
Дмитро
Коментар
класний магазин, до війни регулярно тут затарювався, але на разі є одне прохання - добавте фільтр "є в наявності" бо інколи неможливо щось знайти
18 листопада 2022