Зберігання сигар і зволожувач у пакеті

Для цінувальників сигар, підтримання ідеальних умов для своїх дорогих екземплярів є ключовим аспектом, щоб забезпечити свіжість, насичений смак і приємне задоволення від куріння. Одним із найбільших викликів під час зберігання сигар є підтримання оптимального рівня вологості. Традиційно це пов'язано з періодичним наповненням зволожувача, що може мати деякі труднощі і неточний показник. Однак система контролю вологості системи Humidipak змінює цю концепцію, пропонуючи зручне і точне рішення проблеми зберігання сигар.

Знайомство з Системою Контролю вологості Humidipak

Зволожувач у пакеті, або Humidipak - це одноразовий зволожувальний елемент, який переосмислює спосіб правильного зберігання сигар у х'юмідорі. Всередині нього цей зволожувач гарантує бажаний рівень відносної вологості протягом двох місяців без обслуговування або іншого втручання. У традиційних х'юмідорах зволожувальний пристрій потрібно акуратно і точно заповнювати (зазвичай дистильованою водою або спеціальною рідною) кожні кілька місяців, але такі заправки не завжди дають точний результат для потрібних умов оточення.

Однак вихід завжди є, це регулятор вологості що працює по системі Humidipak пропонує інший підхід, вам знадобиться покласти пакет невеликого розміру, що має вигляд пакетика цукру, всередину вашого х'юмідору, і через два місяці викидаєте його та замінюєте на новий.

Принцип роботи та переваги Humidipak

Пакунок містить соляний розчин, який виділяє і вбирає вологу в закритому оточенні, підтримуючи стабільний, попередньо встановлений рівень вологості. Humidipak також забезпечує, що його продукт унеможливлює появу цвілі, бактерій або плісняви.

Тривалість функцінування кожного пакета традиційно становить два місяці. Для великих х'юмідорів з місткістю до 100 сигар, Humidipak рекомендує використовувати три такі пакети. Зволожувальні пакети доступні в рівнях відносної вологості 65, 69 або 72 відсотків за бажанням курця і типу сигар. Також існують пакети на 84 відсотки які призначені для обробки нового х'юмідору або відновлення занедбаного, його слід залишити всередині приблизно на сім днів.

24 липня 2023