Запальнички Zippo - культовий аксесуар з багатою історією

Перш, ніж Ви приєднаєтеся до щасливих володарів запальнички Zippo, дізнайтеся про неї кілька цікавих і корисних фактів. Це на випадок, щоб Вас не вели в обман і замість оригіналу не підсунули підробку.

Перша запальничка фірми Zippo, по австралійському аналогу, з'явилася в 1933 році!

Створити Джордж Грант Блейсделл трохи видозмінив конструкцію вітрозахисного пристрою для вогню і вивів запальничку на американський ринок, але вже під новим ім'ям. Назва Zippo було вибрано вже після того, як слово Zipper, яким і хотів Блейсделл озаглавити свою марку, було зайнято. Перша модель продавалася за ціною - $ 1,95. У перший місяць роботи компанії Zippo Manufacturing було випущено приблизно 82 вироби.

У 1950 році з'явилася фірмова реклама, де показано, що Zippo не гасне навіть, якщо запальничку підносити до вентилятора. З 1945 року і по 1946 рік Zippo виготовляли зі сталі і продавали їх Збройним силам США. У 2003 році запальничка Zippo відзначила свій чотирьохсотмільйонний день народження, на честь якого була випущена ціла лінія унікальних ексклюзивних моделей, одну з яких, може коли-небудь, пощастило зустрітися і купити саме Вам.

Сьогодні Zippo Manufacturing Company у рік випускає близько 45 тисяч запальничок!

Купити запальнички zippoне дорого можна прямо на нашому сайті, де представлений широкий асортимент товару. Сучасні Zippo виготовляють хромо-нікелевих або мідних сплавів, латунних сплавів, а деякі вироби навіть створюють з чистого золота, срібла або міді. На всі оригінальні моделі йде довічна гарантія, причому незалежно від того, що з нею може статися. Але ця гарантія не стосується гравіювання і малюнків на корпусі запальничок. Відмінна риса, яка притаманна тільки бренду Zippo - фірмове клацання при відкритті і закритті запальнички. І він, до речі, це клацання, теж запатентований, як і сама запальничка.

Всі моделі Zippo Manufacturing Company вимагають дбайливого і ретельного догляду!

А саме: регулярної заміни гнота і кремнію, заправки бензину. Якщо слідувати всьому цьому, то Ваша запальничка Zippo ніколи не підведе. Основними критеріями, за якими можна визначити справжність виробу - це логотип та зовнішній вигляд запальнички, який повинен відповідати зовнішньому вигляду моделі, зазначеної на офіційному сайті компанії Zippo Manufacturing. Також про справжність товару говорить наявність на ньому штампу, який розташований на дні корпусу запальнички. Він містить відомості про дату і місце випуску моделі.

14 травня 2021