Zippo. Все, що потрібно знати при виборі та догляді за запальничкою

Популярність Zippo в нашій країні зростає з кожним днем. А зі зростанням популярності збільшується кількість підробок.

Навіть ті, хто не курить, часто купують запальничку Zippo, а все тому, що завдяки їй, Ви в будь-яку погоду, навіть в рясний дощ, в найекстремальніших умовах з «вогником»: і покурити зможете, і розвести багаття. Купити запальнички Zippo недорого можна прямо на сайті нашого інтернет магазина, де Ви завжди зможете підібрати ту запальничку, яка чудово відповідатиме саме Вашому характеру і статусу. Якість виробів висока. Всі вони справжні, оригінальні, вітрозахисні. Та й працюють надійно і мають фірмову довічну гарантію.

Як же відрізнити оригінал від ідеальної підробки?

Основні критерії, які допоможуть визначити оригінал перед Вами чи ідеальна підробка - зовнішній вигляд предмета. Зовнішній вигляд запальнички повинен бути ідентичний моделі, зазначеній в офіційному каталозі фірми, плюс штамп на дні запальнички також повинен відповідати дійсності. Запитаєте як? Дуже просто. На штампі повинна бути інформація про дату і місце випуску аксесуара, а також логотип Zippo.

До речі, протягом багатьох десятиліть, оригінальний вид штампу Zippo не раз змінювався. З 1933 року і по 1957 рік на ньому просто розміщувався номер патенту, а вже починаючи з 1958 року і донині - код дати випуску товару. Змінювався неодноразово і зовнішній вигляд самого логотипу Zippo, тому деколи складно визначити оригінал перед Вами або фальшивка. Адже й сьогодні є вироби, що випускаються виробником зі штампами, які трохи відрізняються від стандартного.

Дуже важливо також звертати увагу і на кріплення кришки корпусу Zippo! У справжніх запальничок на бічній поверхні корпусу, приблизно з боку кріплення самої кришки, добре проглядаються дві маленькі вм'ятини. Форма їх правильна, округла. Це сліди пайки і якщо перед Вами оригінал, то Ви їх обов'язково побачите. Вони є навіть у тих моделей, на корпусі яких порошкове покриття, тріск, а також лазерне покриття - PVD. Вм'ятини добре проглядаються, так що завдяки цим кружкам, Ви можете швидко визначити підробка перед Вами чи оригінал.

Zippo кремній. Зміна кремнію

Запальнички Zippo є достатньо надійними і довго служать своєму власникові. Але іноді деякі деталі все ж доводиться замінювати, просто вони вже відслужили свій термін роботи. Zippo має металевий корпус з кришкою на петлі, а на корпусі є зубчики, які з кремнію роблять іскри полум'я. Міняти кремній у запальничці потрібно в середньому раз на місяць, коли іскри вже немає або з першої спроби вони вже не виходять. Якщо Ви хочете, щоб запальничка служила вічно, то слід купувати оригінальний кремній Zippo, який упакований у фірмову упаковку і має у наборі від 6 до 12 кремніїв.

Замінити кремній досить просто:

  • спочатку потрібно вийняти запальничку з корпусу і відкрутити гвинт разом з пружиною;
  • обов'язково дістаньте залишки старого кремнію, постукавши об тверду поверхню;
  • вставте новий кремній Zippo в запальничку і поверніть на місце пружину;
  • міцно закрутіть гвинт до упору, щоб корпус зміг закритися.

Тепер Ви знову можете користуватися своєю запальничкою і доглядати за нею. І пам'ятайте, що Zippo це не просто запальничка, а оригінальний, стильний аксесуар, який прекрасно підкреслює Ваш статус, спосіб життя та індивідуальність.

14 травня 2021