Записна книжка - найкращий подарунок діловій людині

Посудіть самі, наше життя настільки перезавантажена інформацією, що ми весь час забуваємо, кому хотіли подзвонити, кого привітати з Днем народження, з ким зустрітися. Загалом, один суцільний хаос. Тому, і придумали записні книжки, без якої не обходиться жоден студент, жоден офісний працівник, ні начальник, ні поет. Це предмет потрібен всім, щоб планувати свій день, записувати контакти і намічені зустрічі, що приходять в голову ідеї, загалом, без записної книжки сьогодні просто нікуди.

Записна книга - прекрасне рішення подарунка, завдяки оригінальному вишуканому дизайну!

Бувають книги як класичні, без всяких зайвих деталей і малюнків, і оригінальні, зі спеціальним виробленням, виконані в цікавому колірному рішенні. Якісні, справжні записні книжки купити можна не виходячи з дому, прямо на сайті нашого інтернет магазину. Вибір настільки багатий, що Ви без праці визначитеся з подарунком для друга, колеги або ділового партнера.

Безумовно, для ділового або навіть особистого щоденника, для замальовок і колійних записів, найкраще підходять записні книжки класичної серії. Вони виходять з папером в лінію або нелінійна і в клітинку, в твердій або м'якій палітурці. Найчастіше такі предмети класичного варіанта зустрічаються в розкішному чорному кольорі. Але є і блокноти з витонченою вологостійкою обкладинкою, причому багатого червоного кольору. Випускаються вони тільки в твердій палітурці.

Класичні записні книжки випускаються трьох форматів!

Перший - це книга розміром 9 на 14 см. Вона чудово поміщається в кишені пальто або сумки. Другий формат - це книги середнього розміру, тобто 13 на 21 см. І третій формат - це великі блокноти, які випускаються тільки в м'якій палітурці. Їх розмір 19 на 25 см.

А ось якщо Вам потрібна книга для адрес і телефонів, то алфавітна книжка Moleskine Address Book - кращий вибір. Випускається вона у твердій, вологостійкій обкладинці чорного або червоного кольору, кишенькового або середнього формату. Такі записні книжки купити недорого можна на сайті нашого спеціалізованого магазину.

Нотатки - це самий вірний і надійний друг!

Але, якщо Ви або Ваш друг, знайомий творча особистість і Ви любите робити невеликі замальовки, то Вам просто необхідні записні книжки, папір який буде високої щільної якості. Такі листи чудово вбирають воду, що дозволяє робити як тривалі зарисовки, так і швидкі начерки. Випускаються такі книжки в середньому і кишеньковому форматі в твердій і вологозахисній обкладинці розкішного чорного кольору.

У будь-якому випадку, яку б Ви не вибрали записну книжку, вона завжди буде радувати Вас, допомагати, загалом, завжди буде у Вас під рукою.

3 червня 2021