Навіщо потрібні мундштуки?

Ви, напевно, чули про мундштуки для самокруток? Для чого ж вони потрібні? Ну, по-перше, вони надають курцеві певного шарму. По-друге, на пальцях не з'явиться жовтий наліт. А по-третє, міцність тютюну знижується і, відповідно, менша кількість нікотину потрапить в організм.

Існують мундштуки одноразові та тривалого використання

Одноразові роблять в основному з пластика. Хоч виглядають такі мундштуки і не дуже стильно, але із завданням своєї впораються. Використовувати їх можна від 3 до 10 разів. Все залежить від їх розміру та міцності тютюнового виробу. Приміром, David Ross Minifilters - мундштуки італійського виробництва. Вони є для сигарет діаметром 5 і 8 мм. За розміром невеликі, всього 2,5 см. Та й ціна дуже доступна. Але вистачить такого мундштука всього лише на 3-5 самокруток. Якщо Вас такий варіант не влаштовує, то зупиніть свій вибір на японських Tiltil Mitil Micro Filter, або Herb Micro Filter і Denicotea Denitip glamour. Denitip - це укорочений мундштук. Його можна використовувати від 10 до 15 разів. Частку нікотину він знизить на 1/3. Він трохи дорожче, але все одно ціна не висока.

Багаторазові мундштуки - це аксесуар стильної людини. Хочемо зазначити, що існують мундштуки двох видів - зі змінними фільтрами і з одним фільтром. У чому ж різниця? Змінним фільтром Ви користуєтеся близько 10 разів, а потім купуєте новий. В іншому випадку, доведеться періодично чистити фільтр. Коли Ви тільки купуєте мундштук, то вони йдуть в наборі, потім же потрібно буде їх купувати окремо. Найпопулярніші виробники багаторазових мундштуків - це компанії Friend Holder і Alfred Dunhill.

У статті ми розповіли про різні види мундштуків. У кожного є свої переваги. Вибір за Вами.

24 травня 2021