Навіщо потрібен портсигар

У наш час портсигари втратили свою популярність. Просто напевно ми забули про його існування. А даремно, адже це незамінна деталь іміджу сучасного курця.

Погодьтеся, що дістати сигарету зі зручного портсигара набагато ефектніше і практичніше. Перші портсигари з'явилися близько триста років тому, і тоді мати таку річ вважалося величезною розкішшю і ознакою особливого статусу. Вони зручні для зберігання і перенесення сигарет, самокруток або сигар. Також портсигари зможуть уберегти Ваші сигарети від вологи або випадання тютюну. Адже паперова пачка, що продається в магазинах зовсім не практична і лякає страшними малюнками.

Свій портсигар Ви можете вибрати різного розміру, матеріалу і кольору. Існують два види - для чоловіків і для жінок. Жіночий портсигар більш компактний, є для тоненьких сигарет, прикрашений малюнками і може бути в комплекті з дзеркалом. А чоловічий - стриманий, строгий і більш місткий.

Портсигар своїми руками

Портсигар можна купити в спеціальних магазинах, що буде коштує недешево, а можна зробити своїми руками. Річ буде оригінальною, і Ви зможете з гордістю нею користуватися. Можливо, робити портсигари своїми руками стане Вашим новим хоббі.

Для виготовлення портсигара своїми руками потрібно два брусочки з дерева липи або дуба, широка резинка, нитки, клей та інструменти для роботи по дереву. На брусках потрібно зробити западини, з розміром Ваших сигар. Між ними зробіть отвір. Резинку вставте в ці отвори і закріпіть. Вона повинна бути щільно натягнута, щоб Ваші сигари трималися міцно. Портсигар повинен бути щільно закритий, для цього можна приклеїти липучки, які будуть з'єднувати дві половини.

Оздобити портсигар можна цікавим візерунком по дереву, наклейками або ж написати якусь оригінальну фразу. Давайте волю фантазії і портсигар буде не тільки корисним для Вас, але і Ваші друзі захочуть такий незвичайний виріб собі в подарунок.

14 травня 2021