Навіщо потрібен хюмідор для сигар?

Використовуються спеціальні пристосування для зберігання сигар - Х'юмідори, про які й піде мова.

Сьогодні можна зустріти найрізноманітніші за формою і функціональними властивостями кейси!

Виготовляються вони з особливих технологій і з використанням спеціальних матеріалів. Кожен має можливість придбати сигарну шкатулку для будь-якого випадку, будь то тривала робоча поїздка, подорож, персональна колекція, або потреба в спеціальному сховищі для декількох сигар.

Чому замість х'юмідора не можна використовувати звичайний дерев'яний ящик?

Все дуже просто: дані вироби складаються з спеціальних порід деревини, що володіє пористою структурою. Голландський кедр, який найчастіше використовується в цих цілях, створює усередині коробки унікальний мікроклімат, завдяки чому Ваші сигари не всихають і завжди зберігаються в найкращій якості. Більшість сучасних моделей оснащені гігрометрами, тому Ви зможете самостійно стежити за рівнем вологості всередині сигарної шафи.

Якщо Ви вирішили вберегти свої сигари від механічних впливів, впливу температури і вологості повітря, то перед покупкою потрібно визначитися з основними характеристиками Вашого майбутнього придбання. Для початку розрахуйте приблизну кількість сигар, які будуть зберігатися в х'юмідорі. Не варто недооцінювати власні можливості - якщо Ви є справжнім поціновувачем якісних тютюнових виробів, то краще звернути увагу на прості моделі з кількома відділеннями, призначеними для різних сортів. Цей прилад дозволить комфортно зберігати сигари з різними запахами, не змішуючи їх аромат.

Ваш сигарний кейс повинен виглядати солідно і презентабельно!

Але це далеко не основні показники, адже в першу чергу він цінується за свою функціональність. Чи готові Ви займатися постійним наглядом за рівнем вологості всередині виробу? Якщо ні, то у Вашому розпорядженні можуть виявитися моделі з електронними зволожувачами, які зроблять всю роботу за Вас. Дешевші варіанти оснащені простими зволожувачами у вигляді губки або поролону.

27 травня 2021