Як сигарети стали популярними у всьому світі

Думка та реальність

Хочемо сказати, популярна думка серед населення полягає в тому що всі думають що сигарети стали популярними у всьому світі через те що вони викликають сильну залежність, або через те що тютюнові компанії добре рекламували себе і займалися маркетингом. Це насправді не зовсім так. Звісно це відіграло свою роль у розповсюджені тютюнових виробів, але є ще одна найважливіша причина за допомогою якої сигарети завоювали світ, і це – технологія. Із появою машин для скрутки сигарет яку винайшли у XIX ст. цей винахід дійсно змінив світ та вплинуло на кількість сигарет що виготовляються. З часом розвиток технологій та популяризація тютюну дає можливість самостійно скручувати самокрутки, заволодівши у своє розпорядження машинки для самокруток кожен має можливість стати таким собі торседором тютюнової справи і отримувати задоволення від процесу виготовлення hand made сигарет.

Історичне доповнення

До 1880 року коли ще не зробили найважливіший винахід в історії тютюнової справи – компанії могли випускати всього 4-5 сигарет на хвилину. Цього вкрай не вистачало для того щоб тютюнові вироби стали домінуючим товаром масового ринку. Впровадження машинок для скрутки змінило тютюновий ринок, виробники тютюну виготовляли все більше і більше виробів. До 2006 року випускалося приголомшливі 20000 сигарет на хвилину.

До 1880 року сигарети скручувались вручну, це історичне минуле показує чому так популярне виготовлення самокруток особисто. Багатий асортимент машинок в наявності у спеціалізованому магазині, від електричних до класичних.

У 1867 році був створений перший станок для скрутки під назвою Susini, але він не набув популярності через технічні несправності та недоліки. 1880 р. знаменувався винаходом машинки яка могла автоматично скручувати 210 сигарет на хвилину, її назва Bonsack – вона виробляла одну довгу сигарету яку потім розрізала на частини. Ця машина була швидко прийнята провідною компанією American Tobacco Company а невдовзі іншими.

Після машинки Bonsack пішли міжнародні винаходи машинок на основі першої, в тому числі вдала машинка від японської компанії Japan Tobacco. В цій хвилі тютюнові вироби стають найрозповсюдженішим товаром і заповнюють з часом континенти. Самокрутки перестають бути нішовим продуктом та мають успіх масового ринку.

7 лютого 2023