Як професійно набивати органічні суцвіття в чашу для бонга: покрокове керівництво для початківців

Передмова:

Куріння бонга є найпопулярнішим способом вживання марихуани, вміння правильно набивати чашу може значно покращити ваш досвід куріння. У цій статті ми розповімо вам про покроковий процес набивання чаші для бонга, щоб забезпечити рівномірне горіння, максимальний повітряний потік та оптимальну передачу диму.

Покрокова інструкція від професіоналів

Крок 1: Візьміть чашу з бонга:

Перед набиванням чаші рекомендується зняти її з бонга, щоб запобігти випадковому попаданню розсипаного органічного матеріалу всередину колби. Якщо все-таки випадково розсипалася частина марихуани в дифузор, його потрібно витягнути і запакувати назад у чашу.

Крок 2: Закладка

Роздробіть або візьміть один або два великі шматочки органічного суцвіття, які за розміром будуть трохи більшими за отвори внизу чаші (що веде до дифузора). Після видалення насіння та стебел помістіть шматочки внизу чаші - ці шматочки будуть служити опорою для дрібнішої та помеленої консистенції, які будуть розташовуватися зверху і допоможуть уникнути просмоктування органічного матеріалу в колбу з водою.

На замітку: Не потрібно повністю закривати отвір, оскільки це може перешкоджати повітряному потоку. Тому два невеликі шматочки часто краще, ніж один великий - що дозволяє повітря вільно циркулювати через отвір у дифузор. Так як чаша для бонгу має різноманітність у розмірах та формах – ви власноруч повинні визначити розмір шматочків.

Крок 3: Подрібнення

Візьміть ще один шматочок марихуани з вашого запасу, видаліть насіння та стебла, використовуйте гріндер, щоб отримати консистенцію якомога дрібніше. Чим дрібніше ви роздробите, тим легше вам буде набивати і краще горіти органіка. Ви повинні роздробити достатню кількість продукту, щоб марихуана злегка була вище над краєм чаші, але не пересипалася.

Крок 4: Ущільнення

Використовуючи великий палець, щоб натиснути на марихуану зверху сформовану в попередньому кроці. Трохи притисніть доки органіка не стане рівною з краєм чаші. Якщо ви не ущільните помелені суцвіття досить щільно, вона може не горіти і зіпсувати досвід куріння. Однак не перетискайте її занадто сильно, оскільки це може ускладнити повітряний потік - вашою метою при упаковці чаші має бути рівномірне горіння.

Крок 5: Вставте чашу

Вставте упаковану чашу в бонг і будьте обережні, щоб не розсипати вміст. Далі питання до полум'я та вмісту чаші.

Відмінна робота! Тепер ви навчилися правильно набивати чашу для бонга.

16 червня 2023