Як правильно зберігати органічні суцвіття

В цій статті ми торкнемося теми щодо зберігання органічних сумішей у правильних схованках, інакше кажучи де і як правильно зберігати стаф. Неважливо чи є ви досвідченим курцем чи тільки починаєте – знання того, як правильно зберігати органіку важливо так само, як і знання сорту рослини або способів вживання.

Про рослину

Щодо суцвіття важливо пам’ятати про те що ви вживаєте – це насамперед рослина яка була вирощена, висушена, зібрана і ферментована до того, як її можна буде скурити і неправильне зберігання всього що призначене для споживання, негативно позначиться на якості продукту. Простими словами це може вплинути на ефективність, смак і загальний бажаний ефект.

Само собою зрозуміло, що ви повинні зберігати будь-яку форму канабісу подалі від дітей і домашніх тварин. Окрім безпеки, правильні умови зберігання мають велике значення для забезпечення найкращого і найприємнішого куріння. За умови правильної ферментації і зберігання, квітку канабісу слід вжити протягом шести-восьми місяців з дати збору врожаю, а готові скручені бланти - протягом трьох місяців. Тому майте на увазі, схованки купити потрібно для того аби зберігати свій стаф у правильному місці.

При впливі надмірного тепла або світла цвітіння висихає і дим стає різким, може викликати головний біль. Важливо зазначити, що концентрати і харчові продукти, які вміщують канабіс, мають свої власні правила зберігання, зазвичай вони зазначені на упаковці.

Основні фактори які слід враховувати при зберіганні канабісу

Температура – Квітка канабісу має зберігатися при ідеальній температурі нижче ніж 21 градус цельсія. Екстремальні температури - як надто високі, так і надто низькі - можуть висушити терпени і канабіноїди, що містяться в траві.

Вологість - при зберіганні у занадто вологому середовищі на канабісі може утворитися цвіль, а в сухих умовах він може стати ламким і неприємним для куріння. Утримання в контрольованому середовищі допоможе зберегти свій колір, аромат і смакові якості. Регулятори вологості можуть вам в цьому допомогти

Повітря та світло - Вплив повітря і світла безпосередньо впливає на температуру і вологість. Ультрафіолетові промені з часом псують вашу органічну суміш, тому важливо берегти стаф від прямих сонячних променів.

24 квітня 2023