Як правильно обрати чашу для бонга та шліф

Якщо ви початківець, ця стаття буде доволі цікавою для вас, адже наразі актуальне питання постає перед недосвідченими курцями органічних сумшей які мають бажання прикрасити свій улюблений девайс новою чашою або шліфом, або при розбиванні цих елементів потребуєте нових. Тоді і виникає питання вибору чаші та шліфу, або окреме їх придбання. Насамперед хочемо зазначити, що діаметр і розмір цих комплектуючих має декілька варіантів і щоб не придбати ці важливі деталі які вашому бонгу не будуть підходити – написана ця стаття. До речі, хочемо зауважити, що купуючи вироби тільки у спеціалізованих магазинах ви оберігаєте себе від підробок та неякісних товарів. А обрати для себе та друзів потребуючі товари, як чаша для бонгу або шліф, рекомендуємо у магазині Embargo.

Розмір має значення

Вибір шліфу та чаші відповідного розміру може стати справжньою проблемою якщо ви не знаєте як правильно вимірювати скляні девайси. Важливо знайти та підібрати саме той який буде ідеально підходити, тому що герметичність з’єднання і правильна довжина будуть визначати ефективність фільтрації та нормального використання. Цей посібник допоможе вам в цьому питанні.

Спершу потрібно визначити які розміри має ваш бонг для комплектуючих. Все пізнається в порівнянні. Народна мудрість каже правду, адже для того щоб не помилитися і дізнатися можна використати побутові речі, такі як Батарейки формату ААА і АА. «Мізинчикова» батарейка має діаметр 10 мм – це є один із трьох можливих діаметрів отвору шліфа. Далі «Пальчикова» батарейка яка являє собою стандартом для більшості техніки, має діаметр 14,5 мм – і це другий по величині діаметр шліфу. Третій розмір є найбільшим і складає 18,8 мм який використовується у більшості великих бонгів і вимірюється методом виключення двох останніх. Таким чином ми дізналися який діаметр отвору шліфа і який розмір потрібен бути у чаші аби все підійшло ідеально.

Друге що вам потрібно це дізнатися довжину шліфу. Якщо обрати коротший – доведеться переливати воду що є неправильно, занадто довший просто не вміститься в колбу. Тут все просто, беремо звичайний олівець і вставляємо в отвір у колбі де повинен міститися шліф, вимірюємо лінійкою і визначаємо довжину шліфу. Пам’ятаємо що шліф повинен бути занурений у воду на декілька сантиметрів.

Готово, всі розміри відомі, тепер маєте можливість сміливо робити онлайн замовлення або обрати безпосередньо в магазині.

7 лютого 2023