Як обрати бонг для куріння

Що таке бонг

Якщо казати простіше, то бонг – це фільтруючий пристрій який використовується для куріння суцвіть канабісу, тютюну та канабіоїдних сумішей. За своєю сутністю бонг схожий на кальян – прадавній пращур сучасним димним девайсам, але менший та портативніший. Цей пристрій може бути сконструйований із будь-якого повітронепроникного та водонепроникного сосуду в який буде вбудовано чашу для рідини яка буде фільтрувати дим, та шліфу з кришкою через які буде запалюватися курильна суміш та поступати по трубці до чаші. Трубка (шліф) занурена у воду в чаші для того аби дим фільтрувався рідиною підіймаючись до верху, утворюючі бульбашки які в свою чергу робляться через дифузор на кінці шліфу.

Відомо що бонги використовувалися Хмонгами – це субетнічна группа народу Мяо у Лаосі і Тайланді, також використання було помічено по всій Африці на протязі багатьох віків. Одне із перших зареєстрованих свідчень використання слова Бонг знаходится у Тайсько - Англійському словнику випущеному у 1944 році в якому значення цього слова трактувалося як бамбуковий водопровід для куріння коноплі.

Які бувають бонги

В наш час куріння коноплі має великий спектр різноманітності куріння, це вейпи, вакси, джоїнти, бланти, трубки та незважаючи на широкий вибір пристроїв найпопулярніший серед них є бонг – який витримав перевірку часом та практикою і став першим пристроєм серед курців. Існують тисячі видів унікальних дизайнів від сучасних та наукових до класичних та унітарних.

Отже відрізняються бонги за формою, найпопулярнішим є бонг із прямим димоходом. Такий пристрій простий у використанні та у догляді, що робить його найбільш популярним вибором серед досвідчених та новачків. Також існує популярна форма під назвою «Zig-zag» Зігзагоподібний бонг може мати один або декілька вигинів що по-перше має цікавий незвичний вигляд а по-друге таким способом захищає від бризків і попереджує потрапляння крапель до рота що робить процес куріння більш приємним. Ще один не менш популярна форма бонгу – форма beaker що схожа на наукову хімічну колбу яку ми всі бачили у фільмах і т.д. Тяжке та конусоподібне дно придає бонгу міцності та стійкості у повсякденному використанні. Круглі базові бонги – такий девайс схожий на форму beaker окрім того що дно є круглим, не зважаючи що вони менш стійкі така форма є найбільш розповсюдженою.

Який матеріал кращий для бонгу

Найрозповсюдженими матеріалами які використовують у бонгах це скло, акрил, кераміка та силікон. Найпопулярнішим матеріалом на ринку є скло – воно зберігає кристально чистий смак. Бонги які виготовлені із боросилікатного скла більш витривале до високих температур. Щодо акрилових бонгів - вони найдешевші і більш витривалі, але акрил менш універсальний, оскільки до нього складно додавати аксесуари, наприклад перколятори. Керамічні – найдовше зберігають свій зовнішній вигляд та смак диму. Силікон – легше за все мити та очищати, не розіб*ється при падінні.

8 грудня 2022