Як носити чоловічу краватку з погляду моди та стилю 2023

Краватка далеко не універсальний елемент гардеробу і може зіпсувати ваш образ у тому випадку, якщо неправильно підібраний під загальний вид або невідповідну ситуацію. Тому важливо знати, як правильно носити краватку.

Тип вашої фігури визначає ідеальну ширину вашої краватки і не всі аксесуари для текстури підходять наприклад для офісу. У свою чергу неправильний візерунок може зробити вас схожим на клоуна з телешоу - якщо ця інформація для вас у новинку, пропонуємо ознайомитися з вищезазначеними питаннями, дізнайтеся як слід носити найкращі краватки і чому правильний вибір аксесуару- найпростіший спосіб покращити ваш стиль.

Ширина і довжина

Кожен добре одягнений чоловік, який знає тонкощі підбору одягу, знає що одна з таємниць гарного вбрання - це пропорції. Але хоча більшість здогадуються що костюм повинен відповідати фігурі, це правило часто забувається, коли справа доходить до вибору краватки.

Існують негласні два правила - Залежно від фігури підбирається ширина краватки і правильна краватка має поєднуватися з вашим костюмом та підтримувати пропорції вашого образу. Цього можна досягти правильно підібравши ширину краватки (і відповідно, вибір вузла краватки) із шириною лацканів піджака (вузькі лацкани для вузької краватки, широкі – для широкої).

Ширина - Повний чоловік повинен вибрати трохи ширшу краватку, щоб відповідати її широким плечам, вузькі краватки підходять струнким чоловікам як доповнення стрункої фігури.

Довжина - Що стосується довжини, орієнтуйтеся на талію штанів. Краватка повинна завжди закінчуватися на поясі штанів, якщо вона опускається нижче, вона буде заважати. Якщо надто високо, це буде виглядати дешево.

Колір

Як і більшість речей у гардеробі, колір є важливим фактором при виборі краватки. Важливо визначити, які відтінки поєднуються з вашим костюмом, сорочкою і з вашим тоном шкіри. Метою завжди має бути те, щоб краватка була хоча б на один відтінок темнішою за сорочку з якою її поєднують.

Важливо пам’ятати що чоловіча краватка це акцент, і він відразу помітний. Люди часто судять про ваш характер за цим аксесуаром, тож якщо ви хочете почати створювати колекцію краваток, почніть з базових кольорів, таких як темно-синій і сірі відтінки, які можна легко поєднувати із сорочкою. Виходьте за межі звичного, включаючи більш насичені відтінки, такі як зелений, жовтий і червоний.

Візерунок та принт

Достатньо поглянути на кількість чоловіків, які носять костюми з кросівками, щоб побачити, що стиль одягу став розслабленішим, ніж кілька останніх десятиліть тому.

Для початку акцентуйте вашу увагу на простих двоколірних візерунках, таких як горошок або смужки – вони більш приглушені за дизайном і тому легше поєднуються з будь-якою сорочкою та костюмом. Ви також можете зробити акцент ще менш помітним, вибравши тональний колір, наприклад, темно-синя краватка одягнена з блакитною сорочкою.

16 червня 2023