Як мити кальян


Для того, щоб смак кальяну був кращим і більш насиченим, щоб сеанс куріння приносив приємні відчуття, необхідно не тільки правильно його палити, але і проводити регулярну мийку всього апарату.

На перший погляд може здатися, що це дуже складна процедура і необхідно здавати кальян фахівцю, якій швидко і якісно впорається з мийкою кальяну. Але ми Вас запевняємо - мийку кальяну може провести будь-яка людина, головне хотіти це зробити.

Для того, щоб відповісти на всі Ваші питання про те, як правильно мити кальян, ми написали невелику інструкцію з докладним описом дій, які необхідно буде виконати.

Для початку, перед тим як Ви приступите до мийки кальяну, необхідно почекати поки він повністю охолоне. Після цього його можна спокійно розкручувати на складові деталі: чаша, шахта, шланг і колба.

Після того, як Ви розділили кальян, необхідно вимити кожну його складову. Почати можна з чаші. Її миють звичайною водою, яку перед цим непогано було б підігріти. Ні в якому разі не використовуйте, будь-які миючі засоби, щоб в майбутньому це не вплинуло на смак тютюну. Разом з чашею помийте і блюдце, на яке падає попіл, при заміні вугілля і під час куріння.

Наступним етапом, який потрібно провести - це чистка та миття шахти кальяну. Для цього Вам знадобиться йоржик, за допомогою якого можна буде вичистити всередині шахту. Після цього шахту промивають теплою водою, знову-таки без використання миючих засобів.

Ще одна дуже важлива деталь кальяну - це шланг. Його, як показує практика, найчастіше заміняють, так як він має властивість в середині іржавіти.

Як мити шланг кальяну, щоб він швидко не іржавів? Для цього радимо після кожного використання кальяну, продувати шланг або чистити спеціальним йоржиком в суху. Якщо Ви все ж використовуєте воду при чищенні шланга, то після цього обов'язково витріть його насухо.

В кінці залишається помити лише колбу. Для цього Вам потрібен спеціальний йоржик, так як колба має вузьке горлечко, через яке не може пройти людська рука. Якщо Ви використовували миючий засіб, то після цього обов'язково ретельно промийте колбу чистою водою.

Чим же, якщо не миючим засобом можна мити кальян? Це може бути проста сода з водою, кухонна сіль або лимонний сік.

Виконавши всі перераховані вище операції, кальян буде служити Вам довго і надійно. І пам'ятайте, якщо Ви не знаєте, як мити кальян і після використання не чистите його - з часом він набуде неприємного запаху.

28 квітня 2021