Як чистити гріндер

В цій статті ми розкриємо секрет, як правильно очищати ваш гріндер і повертати його до первісного вигляду. Адже у всіх з часом настає такий момент коли ваш девайс неминуче забивається рослинними залишками а очистити цей ліпкий наліт складно за рахунок особливостей конструкції та консистенції. З часом бактерії і пліснява накопичуються у девайсі, а це призводить до псування ваших суцвіть. Ось для чого так важливо час від часу чистити ваші гріндери і не дозволяти накопичення залишків на стінках.

Місця постійного дотику з органічною сумішшю - це наприклад кришка гріндера яка обладнана зубчиками та магнітною стійкою і відсіком де закладається стаф. Далі отвори через які фільтруються подрібнені шматочки, сіточка та відсік для збору кіфу (пилок від органічних суцвіть).

Навіщо чистити гріндер

В залежності від того, наскільки часто ви використовуєте девайс тим частіше він потребує догляду. Адже гріндери, окрім традиційного, можуть знайти багато застосувань як наприклад подрібнення спецій. Тож згодом забруднення буде затупляти зубчики, вони стануть менш ефективнішими. При цьому затуплені зубчики будуть не розривати волокна вашої органічної суміші а комкати утворюючи грудки. Такий неякісний помол призведе до нерівномірного горіння і дим буде менш ароматним. Далі канабіс – це насамперед органічна суміш, рослинний матеріал в гріндері призведе до росту плісняви.

Використання гріндеру подрібнює органічну суміш до правильної консистенції утворюючи рівномірний помол із однаковими шматочками – якщо гріндер не очищати, цей процес порушується і ви не отримуєте на фініші результат на який очікуєте. Тож коли обираєте гріндер потрібно звернути увагу на матеріал, зубчики і функціональність, обрати можете у спеціалізованому магазині.

Як чистити подрібнювач

Очищати гріндер потрібно кожного разу як накопичується органічний матеріал. Одним із варіантів використовуйте нейлонову щітку – вона добре вичищає наліт і залишки органіки між зубчиків не подразнюючи девайс. Використовуйте у поєднанні з ізопропиловим спиртом, таким чином структура липкого наліту буде руйнуватися.

Коротка інструкція

1, Розберіть подрібнювач аби відокремити всі частини одне від одного

2, Видаліть залишки органіки – приберіть кіф, шматочки коноплі та інше

3, Замочіть девайс в ізопропиловому спирті – зробіть ванночку і занурте всі частини на 30-60 хв.

4, Промийте, видаліть остаточні залишки і висушіть – готово !

28 березня 2023