W.O. Larsen Old Belt Секрети відомого бленду

Що цінують курці трубки в W.O. Larsen Old Belt? Помірну міцність, простий і благородний смак. Мабуть, якби цей тютюн був людиною, ми назвали б його статечним. Суміш не потребує ні домішок інших сортів, ні ароматизації - вона тим і хороша, що розкриває найдрібніші нюанси Вірджинії. Тютюн складається із зрілого листя помаранчевої Вірджинії з Північної Кароліни та Вірджинії. Його було витримано під пресом, а потім розім'ято на тонкі стрічки. В суміші часом зустрічаються невеликі цільні шматочки.

Суміш дуже хороша - в міру волога, зручно нарізана

Нарізка тютюну акуратна і тонка. Основний колір суміші - коричний, з коньячними і золотистимиwo-larsen-old-belt-2008-large-03 переливами. Виглядає тютюн по-домашньому затишно і тепло. Запах суміші типовий вірджініевий - карамельний, трав'янисто-запашний. У ньому можна відчути дещицю сухофруктів і м'яку квіткову нотку. Незважаючи на різноманіття ароматів, які відчуваються в суміші, запах не можна назвати складним або заплутаним.

Суміш дуже хороша - в міру волога, зручно нарізана. Тому її не потрібно попередньо підсушувати або подрібнювати, можна тут же набивати трубку. Ось маленький секрет: відкритий тютюн, постоявши кілька місяців, багатьом трубокурам здається кращим, ніж свіжий.

У смаку ви відчуєте і м'якість, і гострувату пряність

4Тютюн середньої міцності, деякі навіть вважають його м'яким. Смак суміші в міру куріння змінюється - ви відчуєте і м'якість, і гострувату пряність. Але про все по порядку. Перші ноти, які відчуваються - це м'яка ніжна основа, приправлена гірким шоколадом. Але шоколадна нотка швидко вичерпує себе і на передній план виходить досить різкий смак, що поєднує розтоплену карамель, шкіру і дрібку спецій. Потім до нього додається виразний смак сухих польових трав. До кінця чаші тютюн знову пом'якшується. Основним стає звучання свіжоспеченого житнього хліба - трохи вологого, ароматного і теплого. На периферії все ще ковзає смак карамелі.

Суміш дуже вимоглива до техніки куріння. Якщо поспішати або бути недбалим, тютюн може вкусити, але якщо курити повільно і уважно, смак розкриється сповна і щедро нагородить курця.

Через те, що в суміші немає ароматика, тютюновий дим може здатися грубим і різким для людей, що знаходяться поруч з вами. Ті, хто курив W.O. Larsen Old Belt, відгукуються по-різному: хтось нарікає, що домашніх дратував тютюновий дим, а кого-то, навпаки, питали, що за ароматна суміш в люльці.

Для деяких трубокурів ця суміш стала щоденною завдяки чистому тютюнового смаку і вміло підібраним компонентам. Але її смак може часом здатися занадто яскравим і непостійним. Напевно, цей тютюн ідеальний, якщо до нього повертатися, коли втомлюєшся від плоского ароматизованого тютюну і хочеш насолодитися природним багатогранним смаком.

21 травня 2021