Збиття піни для гоління

Хороша густа піна - запорука якісного гоління. Незалежно від техніки або бритви важливо завжди підготовлювати об'ємну піну. Зробити її самостійно не складно, потрібно всього лише знати деякі секрети. Для того, щоб збити піну для гоління необхідно використовувати пензлик-помазок з хорошою щетиною. Найкраще застосовувати професійні пензлики для збивання піни. З ними зручно працювати і піна збивається набагато швидше.

Помазок вибирають за типом шкіри з якісних матеріалів

Також знадобиться спеціальна чаша, яка і буде служити ємністю для піни. Вибрати можна як в магазині, так і просто взяти зручну мисочку. Зробити гарну піну для гоління не складно, знадобиться всього кілька хвилин. Спочатку в склянку з окропом занурюють пензлик. Це потрібно зробити для того, щоб щетина трохи пом'якшала. Піде на це кілька секунд. Пензлик для збивання піни зможе увібрати в себе необхідну вологу. Слід зауважити, що довго тримати інструмент в гарячій воді не можна, так як пензлик може зіпсуватися та бути непридатним до використання.

Чашу для збивання піни також потрібно обдати окропом

Потім у неї видавлюють необхідну кількість крему або мила. Після того, як пензлик розм’якне в окропі, струсіть надлишки вологи та помістіть в ємність з кремом для гоління. При цьому чашу з кремом потрібно поставити на склянку з гарячою водою. Так ємність постійно підігрівається до необхідної температури, а піна буде теплою, що, безсумнівно, стане перевагою під час гоління. У чашу для збивання піни додаємо трохи гарячої води.

kj9k-10-1c38

При необхідності кількість води може збільшуватися в процесі. Пензлик потрібно швидкими рухами обертати за годинниковою стрілкою. Періодично притискайте його до дна чаші і опускайте натиск на неї. Такі рухи потрібно проводити до тих пір, поки в чаші не утворюється достатня кількість піни для майбутнього гоління. Вона повинна вийти пухкою, мильною та в міру густою.

Якщо піна буде дуже густою, то може просто не нанести на обличчя або швидко висохнути. Якщо піна для гоління буде приготовлена правильно, то лезо бритви відмінно ковзатиме по шкірі та не залишить неприємних подряпин. А от скільки використовувати мила або крему для гоління вирішувати Вам. Пропорції для всіх індивідуальні. Після декількох разів збивання піни Ви зможете впевнено проводити процедуру та знати, як все правильно робити.

27 травня 2021