Вибираємо глобус

Дуже важливо, перед його покупкою знати основне його майбутнє призначення, адже є різниця в глобусах для школи і для ексклюзивних приватних колекцій. Сьогодні ми підкажемо Вам, як вибрати глобус для будь-якої з перерахованих вище цілей.

Потрібно звернути увагу на призначення Вашого майбутнього виробу!

Погодьтеся, якщо Ви не знаєте, що Вам потрібен зоологічний або античний глобус, і купити для дитини політичний, він навряд чи Вас зрозуміє правильно. Тому відразу ж уточніть вид цього виробу, адже вони бувають політичними, зоологічними, фізичними, контурними, а також з картами першовідкривачів, зоряного неба (небесні глобуси) і т.п.

Слід знати, з якого матеріалу виготовили Ваш глобус!

Найбільш прийнятними варіантами є дерев'яні та металеві речі, які поєднують якість і входять в доступну цінову категорію. Найдешевший варіант для дитячих садків або оптових закупівель - пластикові вироби. Багато колекціонерів віддають перевагу мармуровим глобусам, оскільки вони найбільш надійні і красиві серед своїх побратимів. Не менш важливою деталлю глобуса є його підставка, вони теж бувають різних видів, у формі круга, квадрата, з опорою для кулькових ручок або іншого приладдя, тому цікавтеся, з якого матеріалу виготовляли не тільки глобус, але і підставку для нього.

Якщо Вам необхідно купити глобус в досить незвичайному дизайні, радимо Вам розглянути подарункові пропозиції різних звичайних або інтернет-магазинів. Бувають нестандартні вироби у формі квадрата, також розкладні глобуси, які допоможуть досліджувати всі внутрішні шари Землі, аж до її ядра. Багато маленьких земних копій роблять з підсвічуванням, щоб ви могли завжди насолоджуватися спогляданням земної кулі.

Наступним етапом вибору глобуса буде визначення потрібного Вам його розміру!

Якщо Ви хочете придбати невеликий подарунковий екземпляр, Вам цілком підійдуть вироби від 70 мм до 250 мм, для дитячих садків та шкільних класів підійдуть великі глобуси - до 420 мм. Якщо Ви хочете подарувати другу цю чудову річ, дізнайтеся спочатку, якого примірника не вистачає його колекції, і тільки тоді вирушайте на його пошуки.

Крім того, при виборі завжди орієнтуйтеся на власний смак, адже глобус повинен Вам сподобатися, і оскільки їх зараз роблять у самих різних кольорах і дизайні, Ви обов'язково знайдете саме той виріб, з яким потім подружитеся.

Нехай Вам в магазині супроводжує удача. Приємних покупок!

3 червня 2021