Вся правда про Peterson

Свій початок компанія бере з тютюнового магазину, який в 1865 році відкрили два емігранта із Німеччини: Фрідріх і Хайнріх Капи. Потрібно враховувати і те, що Ірландія середини XIX століття була далеко не найпривабливішою країною для емігрантів. Навіть навпаки, з кожним роком зелений острів втрачав жителів, які прагнули залишити батьківщину. Втім, братам Капи це не завадило, вони влаштувалися в передмісті Дубліна, і відкрили досить успішний тютюновий магазин, де в підвалі влаштували маленьку люльковий майстерню. Вони працювали і з пінкою, і з бриара. Продукція компанії була хороша, а таких трубок в Дубліні випускалося досить.

Незабаром, емігрант з Латвії виявив їх магазин. Його звали Карл Петерсон.Он був дуже амбітним трубковим майстром. Дуже вони швидко вони знайшли спільну мову - Петерсон володів величезною майстерністю і бажанням для того, щоб зробити з пересічної майстерні в одну з провідних трубкових фірм в країні, а брати Капи мали базу для великого підприємства. Дуже скоро компанія отримала назву "Kapp & Peterson". Фірма почала набирати обертів і в найкоротші терміни придбала величезну популярність в Ірландії. А на початку 90-их років, мало не одночасно, Петерсон запатентував два винаходи, які й на сьогодні при застосовують багато виробників: особливий метод виготовлення чубука (під димовим каналом просвердлюється порожнину, у якій скупчуються смоли та інші рідкі продукти горіння) і особливий мундштук (направляючий дим не на мову, а вгору, на небо).

Цікавий той факт, що штат відомої компанії до цих пір не дуже великий - на фабриці постійно працюють не більше 50 осіб, - "Kapp & Peterson" випускає близько 100 000 трубок на рік, значна частина яких йде на експорт. Свій асортимент фірма будує з таким розрахунком, щоб кожен, хто цінує трубки, незалежно від віку, заможності та досвіду куріння, знайшов собі модель до душі. Якість всієї продукції "Kapp and Peterson" позиціонується як незмінно високу.

Як би там нібило, якістьтрубок Peterson вищої і середньої цінової категорії ніхто не піддає сумніву. Кращі роботи компанії, які випускаються обмеженими партіями, проходять ретельну перевірку, після чого трубки срібної, золотий і платинової серій отримують відповідне клеймо.

Крім трубок, компанія випускає і тютюн - найбільшою популярністю за межами Ірландії користується суміш Sherlock Holmes. Як і англійські суміші, тютюн Peterson не містять штучних ароматизаторів; в той же час, Латакії в них менше, з чого випливає, що вони припадуть до смаку не тільки досвідченим курцям.

18 травня 2021