Всі тонкощі вибору та зберігання тютюну для кальяну

Якість тютюну сильно залежало від сорту. У Туреччині винайшли Томбак - тютюн вирощується тільки в цій країні. Єгиптяни в результаті безлічі спроб створили Маассіль. Серед сучасних любителів кальяну дуже популярними є Nakhla Zaghloul і Shih el-beled.

Перший тютюн для кальяну - Маассіль!

Який процес виготовлення?

Він призначений виключно для кальяну. У його склад входить тютюн, патока або мед, а іноді і цукру з дистильованою водою. При виготовленні суворо дотримується пропорція один до двох з половиною. Гліцерин і есенція дарують суміші надзвичайний і різноманітний смак і аромат: популярне яблуко, полуниця (в Єгипті марка - Nakhla), м'ята («El-Esfahаny» на честь міста в Ірані Ісфахан) і багато іншого. Враховуючи примхи і бажання, виробники створили нові сорти: диня, вишня, виноград, кавун, троянда (марка Arabic factory of smoking/Abajoura родом з Єгипту); лакрица (Nakhla El-Basha). Якими б не були добавки, їх кількість і якість регулюється цілою системою певних стандартів. В середньому пропорції виглядають так: 30%, 50% і 20%. Термін придатність тютюну в основному становить два роки від дати виробництва, яку вказують на упаковці.

Маасіль можна побачити на картонних коробках та пластмасових банках, так само в скляних, але набагато рідше. Ілюстрації на упаковках повністю відповідають своєму продукту. Квітучі рослинні мотиви з фруктами і навіть з цілими садами, витончені султани або паші не дозволять сплутати маасіль з іншим тютюном. Крім красивих малюнків на пачці можна побачити попередження про можливість шкоди здоров'ю (з'явилися відносно недавно).

Які сорти тютюну для кальяну бувають?tabak -dlja-kaljana2

Томбак, який згадувався вище, вважається другим видом тютюну для кальяну. Третій же сорт Жура родом з Індії. До його складу можуть входити не тільки фрукти, але й різні масла.

Тютюн для кальяну купити можна в спеціалізованих магазинах, де продають кальяни та аксесуари для них. Але пам'ятайте, який би Ви вибір не зробили, потрібно суворо дотримуватися правил зберігання: в герметичній упаковці, в холодному місці (можна в холодильнику) подалі від інших продуктів із сильним запахом. В результаті Ви зможете насолодитися чудовим ароматом якісного продукту.

Приємних Вам покупок!

27 квітня 2021