Шкода сигарили

Сигарили - це точний прототип всіма улюблених сигар. Однак, вони мають дещо менший розмір. Крім того, виробництво сигарілл грунтується на машинному устаткуванні, що різко відрізняє їх своїх близьких братів. Характерною відмінністю виступає і те, що вони вже готові до використання, оскільки не доводиться обрізати кінець перед процесом куріння.

Вся правда про сигарили

sigarilyНа цьому схожість продукції не закінчується. Незважаючи на те, що слово сигарила перекладається з іспанської, як "маленька сигара", вона також небезпечна і шкідлива, як і сигара. Так, спочатку можна подумати, що виробник, зменшуючи розміри продукції, прагне знизити ймовірність небезпеки. Але, на жаль, це перебільшення. Це лише маркетинговий хід і трохи додаткової зручності курцеві.

Якщо час від часу викурювати сигарили, тютюн якої відноситься до елітних сортів, то нічого не станеться. Ви просто відчуєте ті якості продукції, якими, власне, вона володіє.

Сигарети, і сигари, і сигарили, складаються з різаного тютюну!

Але, мабуть, одним з основних відмінностей є ні що інше, як приправка тютюну всілякими ароматами і смаками. Це якість можна сміливо віднести до переваг даного виду тютюнової продукції. Адже таким чином Ви можете насолодитися не тільки якістю тютюну, будь-то Вірджинського або Домініканського, а й насолодитися ароматами какао, ванілі, яблука, вишні, лимона, шоколаду і т. д.

Сигарили не можна курити в затяжку!Cohiba- Mini-1

Однак, деякий відсоток канцерогенів, все ж, потрапляє в організм людини. Адже токсичний дим відмінно вбирається в слизову оболонку ротової порожнини. Але, при цьому легкі зовсім не задіяні.

Якщо тверезо дивитися на ситуацію, то можна зрозуміти одне: жоден тютюновий продукт, вироблений людиною, не може гарантувати стовідсоткову безпеку. Отже, необхідно все вживати в міру і отримувати від цього справжнє задоволення.

26 травня 2021