Лікарі про сигарети

І хоча сучасні лікарі сприймають чергову появу різних новинок в області відмови від куріння достатньо скептично, дискусії на цю тему отримали широку поширеність і популярність. Але все ж, хотілося б дізнатися відповідь на запитання: "Що, ж думають лікарі про ecigarettes?"

Лікарі-пульмонологи стверджують, що електронна сигарета нешкідлива людям, що страждають астмою.

Лікарі - пульмонологи, що спеціалізуються на діагностики та лікування органів дихання в один голос говорять про дієвість електронних сигарет. Вони наголошують на тому, що настільки альтернативний спосіб куріння є навіть корисним і незамінним, наприклад, для пацієнтів-астматиків, які не в змозі відмовитися від шкідливої ??звички.

Лікарі-онкологи дозволяють своїм пацієнтам палити електронні сигарети.

Що стосується лікарів-онкологів, вони відзначають багато в чому також сприятливий ефект від куріння електронних сигарет. Наприклад, для пацієнтів з тяжкою або навіть запущеною формою раку, вкрай необхідна відмова від звичайних тютюнових виробів і перехід на електронні сигарети. Говорити про повну відмову від нікотину в будь-яких його проявах вони не поспішають. Причиною цьому є сильна психологічна прихильність онкохворих до своїх колишніх звичок. Ці звички, в деякому роді це єдине, що залишилося у пацієнтів від того часу, коли вони були здорові і не знали про свою страшну хворобу. Також, за допомогою нової технологічної новинки в області куріння можна збільшити ефективність використовуваних при лікуванні анальгетиків, застосування яких для онкологічних хворих життєвопотрібне.

Лікарі-гінекологи повністю негативно ставляться до паління вагітних жінок.

vrachi-ob-el-sigaretahАле така реальність наших днів, негативне ставлення до вагітних жінок не означає, що їх кількість зменшилася або змінилось ставлення до паління самих вагітних жінок. Іноді, ніщо не здатне майбутніх і молодих мам відмовлятися від своєї згубної звички. Тут, де вже здавалося б, не допоможуть ніякі розповіді про те, яку жахливу шкоду наносить організму паління нікотину, вступає в дію електронна сигарета. Вона забезпечує не тільки поступовий перехід, але і не містить шкідливих і токсичних речовин. Також, кількість психологічних стресів, якими супроводжуються будь-які спроби відмови від куріння, за допомогою технічної новинки можна практично звести до мінімуму.

Відповідати за власне життя і за життя своєї дитини Вам допоможуть електронні сигарети. Черкаси, як і будь-який інший місто України має досить велику кількість різних представників електронних замінників сигарет. Якщо Ви вирішили покінчити зі своєю нікотинової залежність, то почніть це робити з електронними сигаретами.

01 червня 2021