Лікарі про сигарети

І хоча сучасні лікарі сприймають чергову появу різних новинок в області відмови від куріння достатньо скептично, дискусії на цю тему отримали широку поширеність і популярність. Але все ж, хотілося б дізнатися відповідь на запитання: "Що, ж думають лікарі про e-cigarettes?"

Лікарі-пульмонологи стверджують, що електронна сигарета нешкідлива людям, що страждають астмою.

Лікарі - пульмонологи, що спеціалізуються на діагностики та лікування органів дихання в один голос говорять про дієвість електронних сигарет. Вони наголошують на тому, що настільки альтернативний спосіб куріння є навіть корисним і незамінним, наприклад, для пацієнтів-астматиків, які не в змозі відмовитися від шкідливої ??звички.

Лікарі-онкологи дозволяють своїм пацієнтам палити електронні сигарети.

Що стосується лікарів-онкологів, вони відзначають багато в чому також сприятливий ефект від куріння електронних сигарет. Наприклад, для пацієнтів з тяжкою або навіть запущеною формою раку, вкрай необхідна відмова від звичайних тютюнових виробів і перехід на електронні сигарети. Говорити про повну відмову від нікотину в будь-яких його проявах вони не поспішають. Причиною цьому є сильна психологічна прихильність онкохворих до своїх колишніх звичок. Ці звички, в деякому роді це єдине, що залишилося у пацієнтів від того часу, коли вони були здорові і не знали про свою страшну хворобу. Також, за допомогою нової технологічної новинки в області куріння можна збільшити ефективність використовуваних при лікуванні анальгетиків, застосування яких для онкологічних хворих життєвопотрібне.

Лікарі-гінекологи повністю негативно ставляться до паління вагітних жінок.

Але така реальність наших днів, негативне ставлення до вагітних жінок не означає, що їх кількість зменшилася або змінилось ставлення до паління самих вагітних жінок. Іноді, ніщо не здатне майбутніх і молодих мам відмовлятися від своєї згубної звички. Тут, де вже здавалося б, не допоможуть ніякі розповіді про те, яку жахливу шкоду наносить організму паління нікотину, вступає в дію електронна сигарета. Вона забезпечує не тільки поступовий перехід, але і не містить шкідливих і токсичних речовин. Також, кількість психологічних стресів, якими супроводжуються будь-які спроби відмови від куріння, за допомогою технічної новинки можна практично звести до мінімуму.

Відповідати за власне життя і за життя своєї дитини Вам допоможуть електронні сигарети. Черкаси, як і будь-який інший місто України має досить велику кількість різних представників електронних замінників сигарет. Якщо Ви вирішили покінчити зі своєю нікотинової залежність, то почніть це робити з електронними сигаретами.

01 червня 2021