Virginia - найвідоміший тютюн у світі

Virginia - це тютюн, який найчастіше виробники використовують у приготуванні тютюнових сумішей. Він здатний підкреслити всі переваги тютюнового виробу, зробити аромати та смаки більш яскравими та насиченими.

Спосіб приготування тютюну

Тютюн Virginia дуже часто можна зустріти в готових тютюнових виробах та сумішах. Найбільш популярна Virginia, висушена на пару. Таке тютюнове листя відмінно доповнює люльковий тютюн і робить його аромат більш насиченим. Для приготування цього виду Virginia, листя складають у віники та вішають в коморах.

Після тривалої сушки колір листа змінюється і стає більш стійким у своєму хімічному складі. Такий спосіб сушіння дозволяє надати тютюновому листю аромат цитрусових фруктів. Virginia має невелику кількість смол і цілком хорошу дозу цукру. Але, тим не менш, тютюн володіє сильною міцністю та достатньою дозою нікотину.

Вперше тютюн Virginia був вирощений в Північній Кароліні.

В даний момент його вирощуванням займається безліч країн світу, що дає унікальну можливість використовувати різні сорти Virginia. Його додають практично в усі тютюнові суміші. Тютюн може як доповнювати інші аромати, так і бути лідируючим. Також Virginia дуже часто використовують у виробництві жувального тютюну. Нерідко можна побачити його в складі сигарет.

Природні аромати Virginia застосовують для поліпшення смаку люлькового тютюну. Листя тютюну солодке, з певною кислинкою. А от якщо Virginia обробити, то можна відчути аромат житнього хлібу та сушених фруктів. Більшість виробників експериментують з підготовкою листя Virginia. Вони можуть тютюн оброблювати теплом, жаром або тиском. Такі технології дозволяють змінити ступінь солоду та надати тютюну темніший колір. А ось після обробки теплом смак стає більш глибоким і насиченим.

З чим принято комбінувати тютюн Virginia?

Поєднання Virginia з іншими сортами тютюну здатне відкрити грані задоволення та справжньої насолоди. Якщо комбінувати Latakia та Virginia, то аромат стає більш димним і солодким. А ось Burley з Virginia найкраще підійдуть для міцних сумішей. Солодкість йде і на її місце приходить міцність. Virginia здатна вирівнювати всі аромати.

Природні властивості Virginia відмінно справляються зі своїм завданням. Тютюнові суміші з додаванням цього тютюну куряться рівномірно та приємно. А нові аромати можуть задовольнити кожного курця. Це універсальний тютюн, який підходить для сміливих експериментів.

21 травня 2021