Види нарізки тютюну

Спосіб нарізки тютюну - це питання не тільки і не стільки зовнішнього вигляду. Від виду нарізки залежить багато чого: те, як тютюн утримує вологу, наскільки зручно набивається в трубку, як легко розпалюється і добре горить. Як бачите, це все ті чинники, від яких залежить смак тютюну. А збереженням тютюну та наданням йому виняткових смакових якостей люди були стурбовані з того самого моменту, як з'явилася культура тютюнопаління. Тому способів нарізки існує чимало, і багато з них відрізняються досить незначно. Перерахуємо і розберемося ми тільки в найпопулярніших сьогодні.

Ribbon cutRibbon_cut

Це традиційна стрічкова нарізка тютюну, яку ще називають листовою. До речі, і вона має власну класифікацію: вузькі стрічки - це Shag, трохи ширші - Fine Cut, середньої ширини стрічки називаються Fine-medium cut і Medium cut, а ті, які нарізані нерівномірно, можуть називатися Hand cut, Wild cut і Exotic cut. Саме такий спосіб нарізки використаний для приготування більшості англійських сумішей, оскільки в них міститься багато Вірджинії. Такий тютюн прекрасно розкурюється і легко горить.

cuts-coarseCoarse cut

Це дуже популярний вид нарізки, що представляє собою грубо нарізану суміш тютюну: пластівці в ній розрізняються розміром і формою. Використовується зазвичай для виготовлення ароматизованого тютюну або таких сумішей, як, наприклад, Вірджинія, Берлі та Кавендіш - через відмінності в розмірі листа, його структурі та способі приготування вкрай складно домогтися однорідності. Його родич - Mixture. Такий термін зазвичай застосовується до ароматизованим сумішей, в основі яких - базовий тютюн різної нарізки.

Crumble cakecuts-crumble

Під цим видом нарізки мається на увазі тютюн, спершу нарізаний Coarse cut, а потім спресований. Від нього легко відщипується і так само легко розминається потрібна кількість тютюну.

cuts-flakeFlake cut

Цей вид нарізки являє собою тонкі пластинки. Тютюн спочатку спресовується в тверді плити, які потім вкладаються, щоб тютюн нагрівався і ферментувався. Завдяки цьому він має дуже м'який і глибокий смак. Після цього тютюн нарізається шарами товщиною 1-1,5 мм. Такий тютюн довго зберігає свіжість, горить повільно і холодно. Курять його як цільними пластинками, так і розминаючи перед набиванням.

Broken flakeBroken flake

Це всього-на-всього розім'ятий флейк. Такий спосіб нарізки хороший тим, що тютюн набивається в трубку куди легше, ніж флейкові пластини та його не потрібно попередньо розтирати. При цьому він значною мірою зберігає смак, властивий флейкам - насичений, багатогранний і м'який.

Cube cutCube cut

В цьому випадку спресовані плити тютюну нарізаються широкими пластинами, а потім рубляться проти волокон невеликими кубиками. Такий спосіб нарізки використовується рідко. Через товщину та високий вміст вологи горить тютюн погано.

Curly cutcuts-curly

Це тютюн у вигляді пласких монет. Таким способом нарізають тільки згорнутий в щільний джгут і витриманий у цьому виді тютюн. Досить рідкісний вид нарізки, тому що виготовлення таких монет - дорогий і складний процес. Палити можна як цілі монетки, так і розтерті.

cuts-twistTwist

Строго кажучи, це не спосіб нарізки, а вид зберігання тютюну. Листя тютюну укладають шарами і скручують в джгути різної щільності, після чого витримують. Іноді джгути обертають покривним сигарним листом. Одержаний тютюн має міцний смак і насичений аромат. Зазвичай виготовляється з вірджиніевого тютюну.

14 квітня 2021