Види нарізки тютюну для самокруток

Куріння самокруток повертає свою колишню популярність. Це досить приємний процес. Адже Ви не тільки курите свій улюблений тютюн, а й знаєте його склад. Щоразу можна заново експериментувати і пробувати різні види тютюну. Тому важливо для кожного курця орієнтуватися у видах нарізки тютюну для самокруток. Так Ви зможете вибирати тільки якісний тютюн для своїх виробів і курити ідеальні самокрутки власного виробництва.

Тютюн для самокруток може бути декількох видів

Все залежить від ступеня міцності тютюнового листя. Також вони повинні бути правильно нарізаними, щоб скручувати, і курити самокрутку було завжди приємно. Ідеальна нарізка допоможе швидко сформувати самокрутку. У даній статті ми виділимо найпоширеніші види нарізки, які можна зустріти практично в кожному тютюновому магазині.нарезка табака для самокруток

Loose Cut - тютюн для самокруток нарізається стрічками або «білястрісковими» формаціями. Такий спосіб нарізки підходить більше для досвідчених курців самокруток, оскільки нарізка трохи груба і вимагає певних навичок куріння.

Тютюн, який нарізається способом Ribbon Cut, має класичну стрічкову форму, яка дуже нагадує люлькову нарізку. При цьому стрічкова нарізка може бути різної товщини. Фахівці тютюну для самокруток виділяють два підтипи нарізки Ribbon Cut: Shag Cut і Fine Cut. Перший варіант передбачає невелику ширину тютюнових стрічок, а другий - середню товщину нарізки. Такий тютюн легко скручувати в самокрутку і кожен може вибрати ступінь нарізки для себе.

Також поширена дуже дрібна нарізка

Вона має схожість з розміром сигаретного тютюну. Такий вид досить легко забивається в самокрутку і розкурюється. А ось якщо у Вас в руках велика нарізка або Ви вирішили спробувати скрутити самокрутку з трубкового тютюну, то доведеться трохи розім'яти тютюн перед використанням або вручну його подрібнити. Все залежить від Ваших вподобань і бажань. Більша тютюнова нарізка буде куритися довше, ніж тютюн середньої або дрібної нарізки.

Якісна нарізка тютюну для самокруток сприятиме швидкому горінню і хорошої передачі всіх ароматів та смаків тютюнового листя. Тому перед покупкою обов'язково прочитайте на упаковці тютюну тип його нарізки. Тоді куріння самокруток буде завжди приносити позитивні емоції.

21 травня 2021