Вейп девайси. Для початківців до про рівню.

У кожного була перша електронна сигарета. Перший досвід показує, що не всі вироби підходять для новачків. Тому, ми пропонуємо ознайомитися з різними типами електронок і допоможемо зробити вибір.

Всі електронні сигарети діляться на два рівня

Це - вироби для початківців та електронки для більш досвідчених користувачів. Як правило, пристрої для новачків мають невелику автономність роботи і більш прості у використанні. Також, у них акумулятор середньої потужності і не велика сила подачі пари. Особливою перевагою таких пристроїв є легка затяжка, що підійде людям, які хочуть кинути палити. Вони дозволяють повністю насолоджуватися природним курінням і розслаблятися.

Потім можна приступати до паління компактних боксмодів. Вони мають цікавий нестандартний формат, що сподобається любителям стильно виділятися. Також можна спробувати трохи вдосконалені боксмоди. Вони мають одну батарею, що забезпечить куріння протягом одного дня. Пристрої пристосовані для різних атомайзер і вони досить потужні, що сподобається вже більш досвідченим користувачам. Пара з хороших бокмодов буде виходити дуже густим і насиченим.

Можна придбати готовий комплекс з боксмода і атомайзера

Такий девайс дуже зручний і працює близько вісімнадцяти годин. Потужність дозволяє використовувати змінну саморобну спіраль. Боксмоди на дві батареї добре підійдуть для професійних парильників. Такі пристрої працюють в автономному режимі до двох днів та прекрасно підключаються до різних видів атомайзерів. Пар з електронки виходить просто чудовим. Все завдяки високій потужності та якості пристрою.

Механічні моди більш компактні варіанти. Вони можуть бути як з блокуванням кнопки, так і без неї. Однак, є в таких девайсах один недолік - потрібно завжди мати при собі змінну батарею. А ось мехмоди з гібрідконнектором мають хорошу батарею, але не всі атомайзери підходитимуть до пристрою. Мехмоди існують в різних дизайнерських рішеннях. Вони стильні та привабливі. Також існують мехмоди, які призначені для проведення змагань «хто більше випустить пара». Вони абсолютно не нагріваються, але порівняно важкі.

А ось механічні боксмоди вражають своїм дизайном. Виробники використовують різні матеріали і художні малюнки. Стіфмоди мають два блоки: для акумулятора та атомайзера. Можна придбати додаткові девайси, які контролюють температуру. Вони забезпечують хорошу затяжку і не допускають утворення гару. Який пристрій вибрати, вирішувати кожному. Спробувати варто кожен з них. Всі вони цікаві у використанні та володіють прекрасними якостями.

28 травня 2021