USB запальничка як альтернатива бутану

Розвиток

Електричні запальнички почали ставати новим стандартом для курців та на те є вагомі причини. В часи первісних людей вони терли палки між собою задля створення вогню, потім еволюція і технічний прогрес зробив сприятливі умови задля створення сірників. Зрештою розвиток технологій привів людей до подібних запальничок які наповнювалися горючою рідиною а далі – бутаном. Все довкола розвивається і запальнички не стали поза увагою прогресу, ми маємо сучасні електричні девайси та аксесуари які роблять наше життя набагато зручнішим. Скористатися перевагами сучасності та замовити usb запальничку в Україні маєте змогу у спеціалізованому магазині Embargo shop.

Переваги

Завдяки стрімкому розвитку технологій запальничок ми з вами більше не обмежені бутаном чи іншим шкідливим видом палива – існує більший вибір пристроїв які не потрібно заправляти газом чи рідинним паливом. На відміну від бутанових запальничок, електричні більш безпечні, ефективніші та стійкі від погодних умов. USB запальнички захищені від вітру або дощу і чудово підходять на всі випадки життя. Але попри всі переваги курці до сих пір користуються бутановими запальничками насамперед тому що вони недорогі. Одноразові варіанти викидаються коли закінчиться газ. Бутанові запальнички схильні до займання при довгостроковому зберіганню у несприятливих умовах будь-то переохолодження чи перегрівання або при падінні взагалі вибухають. Але незважаючи на те, що заповнені рідиною запальнички небезпечні і вимагають ретельного обслуговування, вони, як і раніше, нажаль залишаються типом запальничок, що найбільш широко використовується.

Електрика – новий вид палива

USB запальничка – чисто електричний прилад якому ніколи не буде потрібна рідина для заправки, безполум'яний аксесуар який працює у всіх природніх умовах будь то подорож, пляж, на рибалці та в горах де бутанові запальнички менш ефективні та схильні до поломки, а в найвідповідальніший момент залишитися без запальнички варіант не гарний. USB запальнички не схожі ні на які інші запальнички, вони мають унікальну форму і компактний дизайн, завдяки чому їх легко брати в кишеню і брати з собою в дорогу.

17 січня 2023