USB запальничка, нове покоління - новий погляд

Сьогодення

Сучасність диктує нам нові правила і нові розклади, це стосується усіх аспектів нашого життя таку само і про використання побутових речей. В цій статті мова піде про використання такого невеликого аксесуару як запальничка. Технології виходять на новий рівень, потреба у сірниках та вогні до якого ми всі так звикли втрачає свою актуальність і на заміну приходить більш безпечні, зручніші і екологічні варіанти – USB запальнички.

Зручно і надійно

Головний девіз запальничок котрі заряджаються від електрики – «без полум’я, без газу та без клопоту». Адже це не тільки зручно а ще й практично! Використання електрики задля безпечного розведення вогню у більшості ситуацій включно у газовій плиті, свічки, багаття тощо. Як не очевидно, але потрібно зауважити, що електричні USB запальнички мають більший термін експлуатації аніж застарілі бутанові чи тіж сірники. Якщо запальничка «закінчится» її просто підключаєте через кабель який іде в комплекті до розетки або комп’ютера і за декілька хвилин користуєтесь далі. Від однієї зарядки запальничку можна використовувати від 200 до 500 разів залежно від моделі. Для цього не потрібно вигадувати із заправлянням з балону або шукати паливо – зарядив і пішов, просто і зручно. Також цим маленьким девайсам неважливі погодні умови, завжди можете бути певними у надійності та функціональності.

Переваги і екологія

Цілком зрозуміло мабуть кожному, що при використання звичайних пластикових бутанових запальничок втомлює, інколи вони працюють, інколи ні, зрештою у всіх закінчується паливо і якщо немає отвору заправки – сміття яке шкодить навколишньому середовищу адже середній термін розкладання пластику становить від 400 до 700 років а такі запальнички не перероблюються і відправляються на звалище. Кожного року продається незліченна кількість газових запальничок які скоріше будуть загублені аніж перезаправлені а це, дуже багато пластикових відходів. Дивлячись на те, що USB запальнички це не «ноу хау» в наш час, більшість користувачів навіть не підозрюють про існування таких маленьких перезаряджувальних електричних помічників і використовують неекологічні, токсичні варіанти.

Отже ми маємо можливість використовувати екологічні, безпечні, перезаряджувальні, практичні USB девайси які нам дають новітні технології, так чого ж не спробувати ?

8 грудня 2022