Доглядайте за кальяном

Так виходить, що недосвідчені курці, намагаючись переставити кальян готовий до використання, беруться за верхню частину і колба з водою від'єднується під власною вагою і розбивається. У випадку, коли Ви наливаєте воду в чашу і збираєте кальян, обов'язково притримуйте нижню частину кальяну.

Після куріння, потрібно почекати поки він охолоне. Не беріться за чашку для тютюну відразу після сеансу куріння. Ви ризикуєте отримати опік. Після того, як кальян охолов, його необхідно почистити. Не варто відкладати чистку на потім, оскільки всього за пару днів, через які осіли в частинах кальяну смол виникає гіркий запах. Курити такий кальян, як мінімум, буде неприємно. Для очищення колби і верхньої залізної частини можна використовувати звичайні посудні йоржики. Якщо у Вас немає їх під рукою, просто промийте частини великою кількістю проточної гарячої води. Не бажано використовувати миючі засоби для залізних частин і для шлангів. Погано промивши частина кальяну після миючого засобу Ви отримаєте неприємний присмак при наступному сеансі куріння.

Шланги й мундштуки потрібно промивати з двох сторін. Справа в тому, що багато шланги мають ребристу внутрішню структуру і промиваючи їх тільки з одного боку Ви залишаєте там частину осаду. Після промивання шланга слід його продути взявши за один з кінців підійміть вертикально. Простіше кажучи, Ви повинні позбавиться від води не тільки в шлангу, а й у всіх інших його частинах, особливо в залізних.

Після чого дайте кальяну просохнути в розібраному вигляді, тільки обов'язково переконайтеся що в ньому більше не залишилося води і Ви можете його зібрати і прибрати в чохол.

28 квітня 2021