Догляд за небезпечною бритвою

Якщо Ви хочете, щоб Ваша бритва була в хорошому стані, тоді потрібно дотримуватися певних правил. Обов'язково правити лезо за допомогою спеціального шкіряного ременя. Справа в тому, що при голінні, ріжуча кромка бритви злегка деформується.

Як підібрати ремінь для правки?

Неозброєним поглядом, Ви навіть нічого не помітите. Але, повірте, на якості гоління це може позначитися. Подібні мікро-загини обмежать ковзання бритви по шкірі і вона буде чіпляти волосся або дряпати шкіру. До вибору ременя потрібно підходити з усією відповідальністю. По-перше, він повинен бути щільним і пружним, а в ширину бути більше половини довжини бритви. По-друге, шкіра з якої зроблений ремінь, не може бути пересушеною. Перед тим, як приступити до правлення, очистіть ремінь від забруднень і пилу.

Основні правила правки небезпечної бритви

Правити бритву потрібно під певним кутом всієї ширини леза бритви до ременя. Так ви не пошкодите ріжучу кромку. Щоб спростити процедуру, виготовлювачі бритви роблять таку товщину обушка бритви, при якій можна просто притиснути всю ширину клинка до ременя. Правлять бритву в дві сторони. Як це відбувається? Бритва рухається вперед - ріжуча кромка спрямована на вас, а коли повертається, кромка повинна бути спрямована у зворотний бік.

Якщо ширина ременя не відповідає половині бритви, тоді починайте з п'яти бритви і потрохи відводьте її вправо. При правці потрібно сильно натискати на бритву, намагаючись розподілити натиск по всій ширині клинка бритви. Напевно, Вас цікавить скільки разів потрібно виконати дану процедуру. В основному, вистачає 20-30 проводок бритви по ременю. Але якщо Ви якийсь час забували доглядати за бритвою, то доведеться приділити заняттю трохи більше часу.

Також, дуже важливо під час правки бритви не перевертати її через ріжучу кромку, це може її обломити. Крім того, ви ризикуєте зіпсувати ремінь або травмувати себе. Запам'ятайте одне дуже важливе правило: при правці бритва перевертається виключно через спину.

27 травня 2021