Вугілля для кальяну - як вибрати і не помилитися?

Принцип куріння і полягає в безпосередньому тлінні тютюну, в даному випадку вугілля. Але вугілля вугіллям, а від його якості теж багато що залежить. Так як він може вплинути на багато що, наприклад, на аромат або навіть димність.

Який же вугілля буває і яке краще всього вибирати?

Пресоване вугілля.

Або як його ще називають натуральним. Цей деревний вид вугілля у вигляді довгих пресованих брусів. Для зручності їх необхідно перед застосуванням розламувати на зручні шматочки. Це класичний вид вугілля для кальянів. І по праву він вважається самим приємним у використанні. От тільки є один маленький мінус - пресований вугілля потрібно довго розігрівати. Продається цей тип вугілля найчастіше у спеціальних упаковках об'ємом один кілограм. А ось купити вугілля для кальяну з доставкою додому можна в нашому інтернет магазині, причому швидко, недорого і легко.


Спресоване вугілля.

Крім пресованого вугілля є ще й такий вид, як спресоване вугілля. Собою він представляє вугілля у вигляді акуратних таких прямокутних брусків, які ще й покриті спеціальною сріблянкою. Це покриття необхідно для того, щоб Ваші руки завжди були чистими, коли Ви розламують вугілля на шматочки. В іншому, як і пресований спресоване вугілля, теж вимагає чималого часу для розігріву. Але якщо у Вас є газова плита, то процес може зайняти, лише 5 або 7 хвилин. Ну а володарям електричної плити доведеться, звичайно, складніше.ugol-dlja-kaljana1 Адже при нагріванні вугілля може деформувати поверхневий шар плити, тим більше, якщо цей шар ще виготовлений зі склокераміки. Кращий вихід зі сформованої ситуації - це придбати спеціальну невелику сковороду для вугілля або купити плитку з одною конфоркою

Селітрованне вугілля.

Або як його ще називають швидкорозпалюючим. Поверхня цього виду вугілля для кальяну покрита легким шаром селітри. А все для того, щоб вугілля швидко розпалювалось. Адже селітра - це така сировина, яка швидко згорає і тим самим розігріває вугілля. Але є один недолік: коли селітра починає згоряти, то вона виділяє неприємний, їдкий дим. Ось тому краще таке вугілля розігрівати в іншій кімнаті, а краще на балконі і класти вугілля на кальян вже тоді, коли воно практично закінчать іскритися.

Електроуголь.


Винахід сучасності, максимально спрощує процес куріння кальяну. По суті, тут і вугілля-то і немає. Розігрів відбувається за допомогою спеціальної спіралі, причому під дією такого всім знайомого електрики. Зручно, швидко і безпечно. Замовити і купити вугілля для кальяну можна на нашому сайті.

27 квітня 2021