Люльковий тютюн Von Eicken Wild Geese. Пряний дух осені

Von Eicken Wild Geese - втілення духу старої Німеччини. Відразу потрібно обмовитися, що це тютюн на любителя: у нього є коло гарячих шанувальників і ті, хто відгукується про бленд більш ніж несхвально. Є й такі, які називають суміш звичайною - добротною, але не видатною і не провальною. Тому утримаємося від оцінок і постараємося просто описати цей тютюн.

Von Eicken Wild Geese - сонячний запах осені

«Сонячний запах осені» - ось що свідчать рядки на упаковці. Мабуть, точніше формулювання не придумаєш. Щойно розпакована суміш пахне саме осінню і її щедрими дарами. У ній відчуваються ноти сушених солодких яблук, слив і груш, ледь підсохлого сіна і трохи терпкого шоколаду. Перші декілька днів цей запах дуже яскравий і щільний, але поступово він пом'якшується, і через тиждень-другий від нього залишається тільки тінь.

Суміш неоднорідна: її фрагменти відрізняються розміром, типом нарізки і кольором. Серед стрічок зустрічаються частинки напіврозім'ятого флейка. Кольори коливаються від темних коричнево-оливкових відтінків до іскристих рожево-жовтих. Текстура тютюну приємна, вологість чудова, але досить швидко суміш починає підсихати. Додатково зволожувати її не потрібно, але варто подбати про герметичну тару.

Тютюн багатий і яскравий, часом гострий, часом оксамитово-м'який

Суміш складається з Вірджинії, темного Кавендіша і невеликої частки Періко. Смак бленда надзвичайно багатий і яскравий, часом гострий, часом оксамитово-м'який. Перше, що відчувається в тютюні - це тонка і пряна насолода алкоголю - чи то хересу, чи то шампанського. У неї вплітається запашне фруктове звучання: в'ялений чорнослив, родзинки, солодкі сушені яблука. Але м'яка алкогольно-фруктова нота переважає тільки в першій третині чаші і досить швидко змінюється різкою пряністю Періко. Його гостроватий перцевий смак зберігається до кінця, а ноти алкоголю, сушених фруктів і карамелі ковзають на периферії, іноді стаючи яскравіше. Основу суміші доповнює звучання сухого хересу - освіжаючого і ароматного, з пікантною кислинкою. Дим сизий, щільний і дуже ароматний.

Тютюн добре розпалюється, рівно і не жарко горить. Але будьте уважні до темпу куріння - Перик може і вкусити. Цікава особливість: Von Eicken Wild Geese дивно смачно куриться на свіжому повітрі і сприймається інакше, ніж в приміщенні - здається більш м'яким і міцним. Суміш хороша для таких осінніх вечорів, коли ще не вщухли відгомони кроків літа, але світанки вже затуманені майбутніми холодами. Von Eicken Wild Geese - теплий і ароматний тютюн, одночасно затишний і свіжий.

21 травня 2021