Люльки для перемоги

Сучасний тютюновий ринок переповнений різними трубками, від найдешевших, які можна сказати одноразові й до найдорожчих, які в принципі не відповідають своїй ціні. Впевнена, що мало трубок які будуть ідеальним варіантом для Вас. Завжди хочеться прагне до кращого.


Що ж робити?
Безвихідних ситуацій не існує. Тому що є трубки від майстрів компанії Molina.

Знайомимося з Molina.
Компанія була створена відомим італійським виробником трубок Rossi. У 1985 р., фабрика була закрита, Giovanni Carollo, який був співробітником компанії, відкрив невелику майстерню і почав випускати свої трубки під цією маркою, на обладнанні фірми Rossi. Виробництво здійснюється в італійському місті Varese, який знаходиться в північній частині Італії, недалеко від однойменного озера.

Чому це ідеальний варіант?
Марка Molina користується певною популярністю. Вироби з клеймом у вигляді золотої трубки, як правило, відрізняються витонченістю форми; у виробництві використовується твердий італійський бріар. Красива, майстерно виконана обробка поверхні в поєднанні з вигідною ціною робить трубки Molina привабливим для досить широкої аудиторії любителів: за відносно невисоку вартість Ви отримаєте цілком гідну трубку.


Це ваша перемога!
Бачили як наша збірна обіграла Швецію? Це була справжня перемога. Будьте впевнені, купивши трубку Molina, Ви так само будете почувати себе справжнім переможцем.

18 травня 2021