Типи гріндерів для подрібнення органічних суцвіть - який обрати?

Подрібнювачі для органічних суцвіть бувають різні, і перед вибором найкращого для себе девайса, варто трохи дізнатися про кожен вид і тип. Розглянемо короткий огляд основних типів подрібнювачів для органіки.

Подрібнювачі у вигляді карт

Також відомі як гріндер-карти, ці зручні інструменти виготовлені з міцної та якісної сталі, вони дають змогу легко подрібнити бутони марихуани без необхідності використання більшого і складнішого пристрою для помелу. Деякі з головних переваг карткових подрібнювачів - їх портативність і дискретний дизайн, а сам процес подрібнення відбувається так, ніби ви нарізаєте капусту на столовій тертці. Зручність ще полягає в зручному транспортуванні, оскільки цей аксесуар має розміри банківської карти, вони легко поміщаються у відповідний відділ у гаманці або візитниці.

Двосекційні органічні подрібнювачі, який просто має назву гріндер

Конструктивно простий подрібнювач на дві секції - це невеличкий інструмент, що вміщується в долоні та трохи нагадує хокейну шайбу. З простим дизайном або спеціальним ергономічним конструктивом такий девайс дає змогу просто розташувати ваші органічні бутони всередині камери лез, подрібнити і зрештою витягти готову консистенцію - це один із найпростіших і найпортативніших варіантів.

Трисекційні подрібнювачі

Також як і з двосекційним, цей подрібнювач додає до дизайну камеру збору. Цей тип трав'яного подрібнювача також простий, легкий у використанні і так само портативний, але є одна головна відмінність, що виділяє його - ви зможете використовувати його і як контейнер для зберігання, але не надовго, бо ваша органіка згодом буде сохнути.

Гріндери чотирьохсекційні і більше

Чотирьохсекційні, п'яти і так далі подрібнювачі зможуть забезпечити більш ретельне подрібнення і допомогти вам легко збирати пилок, фільтрувати великі шматочки від маленьких і все це зберігати в даному агрегаті. На той випадок коли для вас важлива функціональність і не заважає стаціонарність такої подрібнювальної машини - варто звернути увагу на такі гріндери купити у ваше розпорядження.

Подрібнювачі-пляшки

Це по суті подрібнювачі для органічних суцвіть, які нагадують своєю формою пляшку або невеликий термос для чаю. Функціонують аналогічно до класичних мельницям для перцю. Для використання такого роду подрібнювача - просто додайте ваші бутони і перемелюйте, як якщо б ви посипали перець на свою їжу. Цей дизайн трохи відрізняється від стандартних подрібнювачів для трави, але він доступний, портативний і легкий у використанні.

Електричні трав'яні подрібнювачі

Якщо ви хочете бути по-справжньому високотехнологічним, електричний варіант може виявитися найкращим трав'яним подрібнювачем для вас. Електричні подрібнювачі для трави мають аналогічний дизайн, як і їхні ручні аналоги, але з вбудованим мотором для подрібнення. Деякі електричні подрібнювачі навіть мають функцію автоматичної подачі готового органічного матеріалу, що робить процес підготовки до куріння ще простішим.

24 серпня 2023