Техніка холодного паління

Про техніку холодного куріння чули, напевно, багато любителів курильних люльок. Але мало хто знає, що це таке і як застосувати її на практиці. Ми постараємося відкрити завісу таємниці даного мистецтва. Навчитися техніці холодного куріння можна тільки після тривалих тренувань. Тут поспішати не можна.

Важливо виробити свій індивідуальний темп і правильно робити затяжки

Але, не дивлячись на всі труднощі, навчиться цьому цілком реально кожній людині. В першу чергу слід підготувати люльковий тютюн. Його розтирають у руці і тільки потім набивають люльку. Після перших затяжок тютюнову суміш в трубці утрамбовують тампером. Потрібно щоб утворилося невелике тютюнове вугіллячко. Розмір його не повинен перевищувати сірникову головку. Саме такої кількості достатньо для оптимального горіння тютюну.

Необхідно постійно контролювати цей маленький вуглик. Він повинен тліти рівномірно та не погаснути. При цьому люлька залишається в руці, щоб було зручно все підготувати до холодного паління. Ви зможете відчувати температуру самої люльки та наглядати за іскрою. Такий тип паління займає більше часу, ніж звичайний процес. Тому слід зручно розташуватися і отримувати задоволення від ароматів люлькового тютюну.

Розкурювання тютюну при холодній техніці передбачає спостереження за температурою рукою рукою або ж за димом, який виходить з виробу. Коли тютюн повністю розкурили, можна помітити, як його верхній шар трохи піднімається і з'являється невелика кірка з тютюнового масла. Саме цей час підходить для кількох затяжок.

Курять люльку, доки не з'явився попіл світлого відтінку

Відразу після цього почне виходити дим. Після закінчення даного процесу можна вже зробити від трьох до п'яти затяжок. Холодне куріння проводять до тих пір, поки знову не з'явиться дим. Слідом за перервою можна нарешті повноцінно затягнутися тютюном та частину видихнути через ніс, а частину - ротом. Потрібно постійно стежити за димом, який виходить з трубки і холодне куріння повторюють знову. Приблизний інтервал між затяжками повинен становити близько сорока секунд. Але для кожного курця може бути різний період. Після декількох разів Ви зможете повністю освоїти цю технологіюта виробити свою методику холодного куріння трубки.

17 травня 2021