Таємниці безпечного гоління для чоловіків

Чи можна голитися без спеціального засобу? Чи не буде достатньо води та мила уникнути роздратування та сверблячки? А що щодо гелю для душу? Факт залишається фактом: чоловіки використовують крем для гоління з певних причин – є багато речей, які відрізняють крем для гоління від звичайного гелю для душу чи того ж мила.

У цій статті ми розглянемо, чому не можна замінювати крем для гоління на інші мильні продукти і що робить цей крем ідеальним продуктом після гоління у чоловіків.

Навіщо потрібний крем для гоління?

Крем діє як зволожуючий і змащувальний засіб між вашим обличчям та гострим лезом бритви, який ви використовуєте, щоб видалити волосся бороди. Якщо використовувати натуральний крем для гоління для чоловіків то він допомагає створити гладку шкіру, по якій ваша бритва легко ковзає, захищаючи від таких негативних наслідків як подразнення, почервоніння, порізи та подразнення.

Піна для гоління краще за крем?

Ми говоримо про крем для гоління, який поставляється в аерозольному балончику відомому як піна для гоління, і більшість людей думають як не дивно саме про піну, коли чують словосполучення "крем для гоління". Ця піна для гоління насправді містить спирт і мило, які дуже сушать і згодом можуть призвести до подразнення шкіри. У піні для гоління також можуть бути штучні мастила, які з часом можуть зневоднювати вашу шкіру і прискорювати процес старіння незважаючи на написи про омолоджування і зволоження. Серед фталатів, гліколів, штучних ароматизаторів, розчинників та консервантів у звичайному балончику з піною можуть міститися шкідливі хімічні речовини.

Чи можна голитися без крему для гоління?

Які можуть бути найгірші наслідки, якщо ви просто візьмете бритву і простягнете її сухим щетинним обличчям - По-перше, ви вдесятеро збільшуєте ризик порізів і ран. По-друге, після такої процедури варто очікувати серйозне роздратування і поява врослих волосків. Врослі волоски можуть стати заповненими гноєм, хворобливими і запаленими процесами, що змусить вас шкодувати про такий експеримент.

Висновок: крем для гоління робить гоління приємним процесом. Якщо ви обійдетесь без нього, вам може загрожувати неприємні побічні ефекти.

16 червня 2023