Тютюн тютюну різниця, або Все про ароматизації

Всі ми різні і у кожного свої смакові переваги. Так як же бути? З чогось потрібно ж починати!

Часто задається питання серед новачків, який же тютюн краще?

Життєва ж практика показує, що починати потрібно саме з азів, тобто з мінімальних хоча б знань, які допоможуть з уподобаннями і бажаннями. Саме ці знання дозволять уникнути нікому непотрібних розчарувань. І в першу чергу потрібно розібратися, який тютюн вважається нормальним, а який ні. У свою чергу, для цього потрібно зрозуміти всього на всього концепцію ароматизації тютюну. До речі, Ви можете купити тютюн для трубок на цій сторінці, в нашому інтернет магазині, причому, швидко і легко .

Сьогодні є два відомих методу ароматизації тютюну!

Використовувані виробниками - це метод глибокого «соусірованія» і поверхнева ароматизація. При ароматизації поверхневої, тютюнова суміш, отримувана з натурального тютюну, кропити злегка невеликою кількістю ароматизованого розчину. Відбувається це або в процесі обробки тютюну, або на заключному етапі. В результаті цей метод не стільки на смаку відбивається, скільки на запаху тютюну в ємності і тютюнового диму. Це важливо знати тим, хто палить найчастіше в компанії друзів або колег, які не палять.

 TabakЩо стосується методу «соусірованія», то цей метод використовується при виробництві будь-яких видів «Кавендіша». Полягає метод глибокого «соусірованія» в попередньому процесі замочування табаков в спеціальні ароматизовані соусі, з подальшим процесом пресування тютюну. В результаті цього методу повністю змінюються смакові якості тютюну, і він мало вже чим схожий на натуральний. Така штучна суміш і називається - тютюн Кавендіш. У продаж він надходить або в чистому вигляді, або як добавка до натуральних тютюнових виробам.

І тут виникає запитання у відповідь - «А чи можна це все палити?». Звичайно ж, можна!

По суті, курити можна все, починаючи від помідорних листків і закінчуючи ватою. Інша справа, якщо Ви шукаєте в ароматизованого тютюну натуральний смак, то повинні бути готові, що в цьому продукті мало натурального, якщо, звичайно, продукт не ароматизований натуральними складниками.

Так що, будьте уважні і запитуйте у продавців, що за тютюн, яким методом ароматизований і якщо ароматизований, то натуральними чи складовими.

18 травня 2021