Тютюн свята Хеллоуін - Cornell Diehl Mixture Monster

Вже давно не новина, що безліч тютюнових компаній перед святами виготовляють нові серії тютюнових сумішей. Але компанія Cornell & Diehl практично всіх випередила у своїй оригінальності. Вони створили нову тютюнову серію в честь Хеллоуїна і назвали її Cornell & Diehl Mixture Monster. Суміші, які увійшли в таку незвичайну серію теж мають оригінальні назви: Demon, Zombie та інші. В основі один і той же тютюн. Різниця тільки в оригінальному оформленні коробок. Тому тютюном Cornell & Diehl Mixture Monster можна не тільки насолоджуватися, але і збирати унікальні фірмові коробочки.

Який головний аромат табака Cornell & Diehl Mixture Monster?

Тютюн Mixture Monster - це добірна Вірджинія, трохи Берлі і два типи Кавендіша. Виробник використав темні і світлі сорти, що дозволяє максимально підкреслити всі переваги тютюну. Нарізка - досить велика, пластівцями. Головними ароматами цієї тютюнової суміші є солодкі відтінки шоколаду, карамелі та згущеного молока. Це саме ті смаки, які відповідають атмосфері Хеллоуїна. Також можна відчути легкий фруктовий аромат. Він виражений слабше і доповнює головні солодкі відтінки. Тютюн Cornell & Diehl Mixture Monster дивує своїм незвичайним ароматом і повністю передає святковий настрій.

Тютюнова суміш в міру волога і підходить для забивання в трубку без підготовки. Початок куріння Mixture Monster характеризується рівним потягуванням, не потрібно докладати додаткових зусиль. Жар від тютюну помірний і рівний.

Які відчуття при палінні?

Перше, що можна відчути при палінні - це солодкий аромат. Шоколад з'являється трохи пізніше. Вірджинія відчувається тільки на початку куріння. А ось Берлі більш яскравий і віддає горіховим смаком. Друга половина куріння характеризується насиченим шоколадним ароматом. Він настільки сильний, що практично всі приміщення наповнюється смачним запахом. Шоколадні нотки приємно доповнює карамельний аромат.

Закінчення куріння тютюнової суміші дозволяє добре відчути сам тютюн. Аромати поступово випаровуються, і Берлі стає більш виразним. Загальна міцність тютюну середня. Дим густий і ароматний.

Курити таку тютюнову суміш найкраще з трубки із середнім розміром камери. Великі трубки будуть занадто агресивно передавати міцні аромати, а це може зіпсувати насолоду. Він не підходить для повсякденного куріння. Відмінне поєднується з ароматною несолодкою кавою.

17 травня 2021