Тютюн Mac Baren Virginia Flake

Тютюн Mac Baren Virginia Flake - це оригінальна тютюнова суміш для куріння трубки. Виробники продумали її складу до дрібниць і використовують тільки добірні сорти тютюну. Основний компонент Mac Baren Virginia Flake - тютюнове листя Вірджинії. Воно ідеально поєднуються з іншим тютюном і наповнює суміш приємними ароматами. У складі також сорт тютюну Берлі. Він доповнює композицію і робить її завершеною. Виробники використовували метод пресування.

Тютюнова суміш правильно витримана і приготовлена

Склад тютюну має вигляд пластин, що дозволяє отримати максимум задоволення від куріння. Курити тютюн Mac Baren Virginia Flake потрібно повільно, без поспіху. Він призначений тільки для справжніх цінителів. Забивати тютюнову суміш в трубку дуже приємно. Правильна набивка сприяє рівномірному розкурюванню та повній передачі тютюнових ароматів.

Пластини тютюну нарізані рівно та щільно лежать одна біля одної, загорнуті золотою фольгою. Особливістю даного тютюну є те, що він не має сторонніх ароматизаторів. Суміш просякнута приємним ароматом справжнього тютюну. Варто відзначити, що тютюнова суміш Mac Baren Virginia Flake підходить для експериментів з витримкою. Він прекрасно зберігає свої якості тривалий час та стає тільки краще.

Виробництвом тютюну займаються в Данії

Клімат місцевості дозволяє упаковувати суміш в банки з оптимальною вологістю. Попередньо підсушувати або зволожувати тютюн не потрібно. Він повністю готовий до паління. Тютюн Mac Baren Virginia Flake має приємний густий та солодкий аромат. При цьому зберігається аромат трав'янистої Вірджинії. Поступово яскраві аромати випаровуються і на їх місце приходять запахи карамелі та чорносливу. Завдяки тому, що він рівномірно просякнутий вологою, розкурюється і гасне тютюн швидко.

Він підходить для тривалого куріння. Чим довше тютюн куриться, тим більше з'являється нових ароматів. Любителі трубок помічають нотки меду, смаженого фундука, бородинского хліба та багато інших незвичайних ароматів. Така гамма дозволяє отримати задоволення від куріння і закохатися в Mac Baren Virginia Flake. Міцність тютюну помірна. Виробники стверджують, що вона дорівнює трьом. Насправді такий рівень можна відчути тільки після тривалої витримки. Тютюн легкий і ненав'язливий. Суміш підходить практично для всіх любителів трубки.

17 травня 2021