Тютюн та тютюнові суміші - задоволення в трубці

Куріння трубкою - це взагалі окремий вид мистецтва і новачок не відразу може зрозуміти смак і аромат трубкового тютюну і самого процесу. Найкраще починати з легких сортів тютюну, який буває декількох видів.

Основний сорт тютюну - американський тютюн «Вірджинія»!

Тютюн, який є базою для якісних трубкових сумішей. У цій суміші тонкий, незвичайний аромат. Всі ж інші тютюнові сорти, по суті, є додатковими і використовуються у створенні ароматичних і смакових якостей, а також для підвищення міцності тютюнів. В першу чергу - це сорти «Кентуккі». У цього сорту міцний тютюн, у якого яскраво виражений сливовий аромат або аромат копченості. І, звичайно ж, «Берлі». У цього сорту приємний карамельно-горіховий смак і аромат. Купити тютюн для трубок можна тут, прямо на сайті нашого інтернет магазину. Що ж стосується європейських орієнтальних сортів, то вони мають солодкуватий смак і м'який аромат. А ось турецькі сорти відрізняються своєю екзотичністю і пікантністю в смаку.

Який спосіб виготовлення різних сортів тютюну?

Іноді, щоб додати тютюновим виробам особливий аромат і смак, в їх суміші додають трохи листя сорту «Перік». Унікальність цих листів в їх обробці. Вони проходять процес ферментації близько десяти місяців у спеціальних дубових бочках, які наповнюють соком, спеціями та фруктовою м'якоттю. У даного тютюну особливий, оригінальний смак і аромат. До речі, Ви можете купити тютюн для трубок у нас, в нашому інтернет магазині тютюнових виробів.

Tabak-i-tabachnye-smesi1А ось тютюновий сорт« Латакія », який виробляють для трубок, сушать над ледь тліючим дубовими тирсою в дуже густому диму. Цей процес обробки надає тютюну особливий аромат диму з легкою гіркуватістю. Цей тютюн найчастіше використовується в англомовних сумішах.

У нашому різноманітті відшукати особисто Ваш аромат не складе особливих труднощів!

Якщо Ви хочете отримувати повну насолоду і задоволення від процесу куріння трубки і від хорошої тютюнової суміші, важливо грамотно спрессіровать і забити тютюн в чашечку трубки. До речі, при цьому, важливо і сама якість трубки. Так що, будьте уважні, якщо будете вибирати трубку і сорт тютюну до неї.

Як відомо, тютюнові суміші для самокруток - ті ж суміші, що і для трубок, тільки більш висушені і більш подрібнені. Хоча, ніхто Вам не забороняє використовувати тютюн для трубок, як основу для самокруток. Тільки злегка просушіть тютюн, перш ніж закрутити сигарету.

Придбати різні тютюнові суміші і купити тютюн для трубок Ви зможете прямо в нашому магазині. Кожен сорт і суміш мають свій неперевершений смак і аромат.

18 травня 2021