Тютюн для самокруток Deans

Тютюн відомий на весь світ. Його виробляє сімейна компанія «Dean`s», яка була заснована в 1997 році в штаті Північна Кароліна. Головною метою власника компанії було виготовлення якісного тютюну за доступними цінами.

Унікальні рецепти продукції припали до смаку багатьом шанувальникам гарного американського тютюну. Секрет у тому, що Dean's нарізають великими частинами, що цілком підходить для куріння люльки. Тому даний тютюн часто використовують замість люлькового. Адже його якість нітрохи не поступається звичайному люльковому тютюну. Найчастіше виробник поєднує Вірджинію, Орієнтал і Берлі.

Акциза на тютюн для самокруток

Цікавим є той факт, що в Америці акциза на тютюн для самокруток коштує в кілька разів дорожче, ніж на люльковий тютюн. Різниця досить велика. Тому виробники трохи схитрували і пишуть на упаковці, що це тютюн для люльки.
Важливо розуміти, що тютюн Dean's підходить для куріння, як люльки, так і самокрутки. Він відмінно підходить для скручування, як ручним способом, так і машинкою для самокрутки. Також тютюн добре забивається в гільзи.

А от якщо тютюн Dean's палити в люльці, то його необхідно спеціально підготувати. Для цього тютюнову нарізку попередньо зволожують. А курити його бажано в трубці «shag-pipe», тому що вона невеликого розміру.

Перед скручуванням тютюну в самокрутку можна спробувати його трохи подрібнити. Так забивання буде більш щільним. Кожна нова самокрутка може забиватися по-різному, що дозволяє завжди насолоджуватися новими відчуттями. Тютюн Dean's - це прекрасний вибір, як для любителів люльки, так і самокрутки. Радимо Вам його спробувати.

24 травня 2021