Стильний ремінь - найкращий подарунок чоловіку

Подарунок подарунком, а от до вибору цього чоловічого аксесуара необхідно поставитися серйозно, адже правильно підібраний ремінь з якісного матеріалу не тільки порадує дорогого Вам чоловіка, але і прослужить йому довше. Отже ...

Перш, ніж на радощах робити покупку, давайте розберемося, а які ремені таки бувають?!

Так от, брючні ремені, як і костюмні мають ширину приблизно 3,5 см і відрізняються чисто класичним дизайном. А ось більш широкі, а це десь до 4 см, - ремені в стилі casual і вони призначені для джинсів. Що стосується універсальних моделей, то вони гармонують з будь-яким одягом і їх ширина - 3,5 см.

Ремені із синтетичних тканин можуть виглядати не менш стильно, ніж ті ж шкіряні!

У будь-якому випадку, пам'ятайте, з часом ременям з текстилю властиво розтягуватися. Гарні ж моделі виробляються з натуральної шкіри високої якості. І краю таких ременів злегка округлені (брусовані), з добре прокрашенний ребрами. Не варто забувати, що розташована між виворітним і лицьовим шаром матеріалу прокладка, повинна бути щільною. Вибрати й купити чоловічий ремінь в подарунок можна, зайшовши на наш сайт. Повірте, Вас приємно здивує наш асортимент, та й ціни теж. Адже у нас все краще для покупця.
remen-luchshij-podarok-muzhchine-1
При покупці ременя, варто звернути увагу, як на якість шкіри, так і на товщину матеріалу. Модель не повинна бути ні тонкою, ні товстою, та й не повинно залишатися заломів на лініях згину. І якщо вже вибирати між прошитим ременем і проклеєним по периметру, то краще віддати перевагу першому. Така модель не стане розшаровуватися з часом і буде носитися довго, тільки на радість господаря. До того ж, одношарові моделі по праву вважаються двошаровими.

Купуючи ремінь в подарунок або просто собі, не забудьте перевірити його на розтяг!

Сильне розтягування скаже Вам про те, що отвори на виробі, за які фіксується пряжка, з часом можуть розширитися. А ось погано розтягуючий ремінь в майбутньому може принести з собою чимало дискомфорту. Ідеальним розтягуванням вважається розтягнення до одного сантиметра. І обов'язково також при покупці звертайте увагу на покриття шкіряних галантерейних виробів, особливо чорного кольору. Часто, поверх натурального матеріалу наносять отаку полімерну плівку, згодом, яка може протиратися і відшаруватися.

І ще одна порада: не варто носити часто один і той же ремінь, якщо не хочете, щоб він швидко втратив свій колір і форму. Краще мати в гардеробі дві-три ременя.

03 червня 2021