Способи зволоження пересушеного тютюну

Кожен курець хоч раз стикався з проблемою пересушеного тютюну для самокруток. Чому так відбувається? Або ємність для зберігання нещільно закрили чи ж спочатку придбали такий тютюн. Але спосіб повернути суміші вологість є. І навіть не один.

Які є способи зволоження самокруточного тютюну?

Зволоження безпосередньо в кисеті або банці. Для цього використовують часточки яблука, цитрусових (або цедру), огірки, хліб і картоплю (сиру) чи спеціальні зволожувачі. Якщо зберігаєте тютюн в банці, то достатньо просто помістити кілька шматочків всередину і періодично струшувати. Ємність повинна бути щільно закрита. Тютюн буде зволожений через пару годин.

Тютюн в кисеті, таким чином, краще не зволожувати. Так як зволоження буде нерівномірним. Як же бути? Розсипте тютюн на листок паперу або дощечку, капніть трохи рідини та розімніть. Коли тютюн висохне до потрібного Вам стану, пересипте назад в кисет.

Краще всього використовувати часточки яблука або цитрусових. Якщо кладете картоплю, то нехай тютюн не стикається зі шкіркою. На зволоження хлібом піде більше часу - приблизно ніч.

Спеціальні зволожувачі поміщають всередину кисета або банки з тютюном. Також можна застосовувати «оазис». Це пенафлор, флористичні губка та пінопласт.

Зволоження в х’юмидорі. У курців сигар точно є цей аксесуар. А якщо ні, то можна придбати дорожній х'юмідор. У ньому можна зберігати не тільки тютюн, а й самокрутки.

Зволоження паром

Від праски. Виставте на прасці найвищу температуру. Тютюн розкладіть на листку паперу і злегка зволожте пульверизатором. Потім візьміть праску та протягом 10 секунд пускайте пар. Будьте дуже обережні! Тримайте праску на відстані.

Від каструлі з друшляком. У каструлю поставте друшляк. Потім на 2 см залийте окропом. Вода не повинна дотикатися до друшляка. Помістіть тютюн в сито. Накрийте каструлю кришкою та почекайте півгодини. Якщо через 30 хвилин вологість Вас не задовольнить, то почекайте ще.

Тканина та миска. Покладіть тютюн в миску. Найкраще підбирати широку. Накрийте чистим вологим (не мокрим) рушником. Слідкуйте, щоб рушник не доторкався до тютюну. Перевіряйте вологість через кілька годин.

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть Вам зберегти тютюн. Смачного і ароматного диму!

24 травня 2021