Способи куріння: екскурс в історію

Відомо, що ще в Середньовіччі тютюн почав буквально підкорювати весь світ, як визнаний лікарський засіб. До кінця XVII століття не залишилося жодної країни, в якій би не знали про нього. Мине багато часу до тих пір, поки у Вас з'явиться унікальна можливість купити дешеві електронні сигарети найдієвіший засіб у боротьбі зі страшним супротивником, під назвою куріння.

Історія куріння почалася з "тютюна".

До сір пір ведуться, численні дискусії з приводу того, звідки все-таки відбулося саме слово «тютюн»? Деякі вважають, що саме цим словом називалися спеціальні курильні трубки індіанських племен. Подібні пристосування мали витягнуту форму і були злегка рельєфними за рахунок використання спеціальної кори різних дерев.

За допомогою цих трубок вожді племен «вдували» дим один одному в ніздрі. Інші ж вважають, що слово «тютюн» має абсолютно інше значення. Саме ним за часів Колумба у місцевих жителів, що населяють нинішню Америку, називалися великі листя. Їх, як Ви могли здогадатися, попередньо начинивши тютюном або спеціальними сушеними рослинами, скручували, надаючи витягнутої форми. Ці трубки призначалися, головним чином, тільки для місцевих жителів, які складалися в певному племені. Куріння із подібних трубок вважалося ритуальним і священним.

exkurs -v-istoriyu-kureniya-У минулому курильні трубки виготовляли зі шматочків очерету, а також рога великих тварин.

На інших континентах в якості пристосувань для куріння, крім листя використовували найпростіші й повсякденні для нас предмети. Наприклад, широке поширення одержали шматочки очерету і рога великих тварин. Набагато пізніше світ побачили дерев'яні та глиняні трубки. На території Африки та Індії практикувалося вдихання диму від тліючого листя і сухих рослин через дерев'яні трубочки. Народні умільці прикрашали трубки спеціальним різьбленням або зображеннями різних тварин. Наприклад, археологічні знахідки доколумбівської періоду були зроблені з мінералів і прикрашені головами птахів і рептилій.

Сигари - один із способів куріння тютюну, який до наших днів користується великою популярністю.

Приблизно в той же час з'явилися і сигари, адже це було не що інше, як скручене цільне тютюнове листя.

 exkurs-v-istoriyu-kureniya -Історію способів куріння поповнила унікальна технологічна знахідка нинішнього століття - електронна сигарета. З її допомогою в організм вдихає не шкідливий дим, а рідкий розчин нікотину. Зараз в кожному місті України Ви можете придбати електронні сигарети, Маріуполь не є винятком.

Електронні сигарети - нешкідливе куріння.

З електронною сигаретою Ви і Ваші близькі назавжди забудете про неприємний запах тютюну на одязі, волоссі. Електронна сигарета - це не просто новий і модний спосіб куріння, але і дуже дієвий засіб в подоланні фізичної та психологічної залежності від куріння.

03 червня 2021