Дозрівання сигар

Дозрівання сигар - це досить складний процес. Він припускає точне слідування всім технологіям. Виробники витримують сигари певний період. Також важливо дотримуватися рецептури і додавати тільки якісне тютюнове листя певного сорту. Деякі успішні тютюнові компанії використовують для створення сигар тютюнове листя з витримкою більше десяти років. Вироби мають витончений аромат і неперевершений тютюновий смак.

Виробники витримують сигари близько двох років

Саме такий період дозволяє виробу повністю бути завершеним. Але, на жаль, дуже часто зустрічаються такі підприємці, які намагаються заощадити на сировині та часу. Технологія повністю порушується, і сигари виходять не кращої якості. Як мінімум сигари повинні дозріти один місяць, щоб аромат тютюнового листя зміг наситити виріб.

Тривале дозрівання сигар дозволяє виробу мати збалансований і природний тютюновий аромат. У світі можна знайти такі сигари, які дозрівають кілька десятків років. У таких виробах тютюновий аромат повністю урівноважений і досконалий.

Періоди дозрівання здатні по-різному змінити тютюновий вирібсозревание сигар

Наприклад, три тижні сигарної витримки надають сигарі необхідну вологість і структуру. За цей час лист більш рівно натягується, і сигара стає придатною до куріння. Якщо сигару витримувати три місяці, то її склад за цей період зможе виділити олію з тютюнового листя. Аромати між собою перемішуються і нарешті можна відчути все, що задумано виробником. Сигара, яка витримується більше трьох років при правильному режимі, має більш тонкі аромати. Все завдяки хімічним процесам, що встигають повністю завершитися. А ось подальше дозрівання здатне зробити виріб досконалим і з вишуканими витонченими ароматами.

Дуже важливо щоб при дозріванні сигара була правильно упакована

Целофанова упаковка при повній герметичності дозволяє зберегти виробу необхідну вологу і не контактувати з навколишнім середовищем. Навіть якщо Ви вирішили спробувати самостійно витримати сигари у своєму х’юмідорі, то найкраще фабричну упаковку не знімати. Вона буде тільки сприяти якісному процесу дозрівання. Також упаковка збереже різні види сигар від змішування ароматів.

27 травня 2021