Поради професійного кальянщика

Зробити хороший кальян нескладно, якщо знаєш головні правила. Не секрет, що досвідчені кальянщики можуть приготувати ідеальний кальян. Вони правильно забивають тютюн, наливають певну кількість рідини в колбу і ретельно перевіряють герметичність всього виробу.

Палити кальян, приготований фахівцем завжди приємно

Куріння триває дуже довго і всі залишаються задоволеними. У даній статті ми пропонуємо ознайомитися з порадами досвідченого кальянщика, який поділиться всіма тонкощами цього тютюнового мистецтва. Перше, що потрібно зробити перед приготуванням кальяну - це його чистка. Дуже важливо починати готувати кальян саме з цього, елементарної на перший погляд, справи.

Чистий кальян завжди буде передавати справжні аромати тютюну і прекрасний смак диму. Навіть якщо кальян мили після останнього використання, не буде зайвим заново його обполоснути. Важливо промити шахту, шланг, чашу і колбу. Саме в цих місцях завжди залишаються залишки вологи після останнього використання. Даний процес займе кілька хвилин, але ефект, безсумнівно, порадує всіх.

Використання старого тютюну негативно позначається на якості куріння

Практично у кожного любителя кальяну знайдеться такий тютюн. Тому варто регулярно перевіряти його свіжість і при необхідності викидати старі пачки. Найкраще купити новий свіжий тютюн. Він буде набагато краще куриться і принесе нові аромати в улюблене заняття. Кращою порадою від кальянщика буде використання різноманітних видів тютюну. Куріння одного і того ж виду тютюну швидко набридає. Тому в арсеналі любителя кальяну повинні бути свіжі новинки і яскраві аромати. Така різноманітність дозволяє експериментувати і пробувати нові кальянні мікси.

Досвідчені кальянщики використовують натуральне вугілля

З ним працювати трохи складніше, ніж з швидко розпалюючим вугіллям, але результат того вартий. Натуральне вугілля не має шкідливих хімічних домішок, не псує аромат кальяну і горить набагато довше інших аналогів. Єдиним недоліком такого вугілля є довге розпалювання. Використовувати його на природі або на дачі складно. Тому, про запас у кальянщика завжди знайдуться різні види вугілля. Ніколи не забувайте, що куріння кальяну в колі друзів набагато приємніше, ніж поодинці. Знайомтеся, спілкуйтеся, товаришуйте, кохайте і тіште своїх близьких прекрасними кальянними ароматами.

15 квітня 2021