Пом'якшення щетини перед бриттям

Гоління - це дуже важливий процес в житті кожного чоловіка. Саме щоденне гоління дозволяє чоловікам виглядати бездоганно і підкреслювати свій імідж. А для того, щоб шкіра завжди залишилася еластичною, а щетина м'якою потрібно знати деякі секрети пом'якшення щетини перед голінням. Досить часто чоловікам важко голитися, якщо у них дуже жорстка і густа щетина. Все це надає чимало клопоту танезручностей. А як наслідок призводить до неправильного голінню і подразнення шкіри.

Процес гоління проходить у кілька етапів

Якщо все правильно робити та дотримуватися рекомендацій, то гоління буде приносити не тільки бажаний ефект, але і задоволення. У першу чергу, необхідно підготувати щетину і зробити її більш м'якою. Існує кілька способів, які відомі сучасним перукарям.

У домашніх умовах все це зробити досить просто. Найпростішим способом пом'якшення щетини перед голінням вважається нанесення спеціального масла. Такі засоби продаються в хороших магазинах або в інтернеті. Масла для пом'якшення щетини в обов'язковому порядку використовують майстри в барбершопах. Вони обережно наносять його на щетину і масажними рухами втирають в зону росту волосся.

Як розм'якшити волосся?

Також не зайвим буде проводити по щетині пальцями, неначе чухаючи. Такі маніпуляції дозволяють волоссю розм'якшитися та підготуватися до гоління. А якщо зробити ще й масаж обличчя, то шкіра отримає ефект як після розпарювання. Вона стає еластичною, що сприяє кращому ковзанню бритви. Такий секрет часто використовують в перукарнях. Також масло, завдяки тонкій плівці, перешкоджає подразненню шкіри . Його шар дозволяє непомітно захищати шкіру і збривати при цьому тільки волоски.

Дуже важливо перед кожним голінням підготовлювати шкіру обличчя, наносити спеціальні креми. Все це допоможе зробити щетину більш м'якою та піддатливою для бритви. Гоління - це свого роду ритуал, який повинен пройти кожен чоловік. Зробити шкіру гладкою дуже просто, якщо знаєш, які кошти в цій справі допоможуть і як все правильно використовувати. Також важливо кожного разу підготовлювати щетину до гоління. Тоді така процедура не буде забирати багато часу та швидко увійде в звичку.

27 травня 2021