Приховані сторони електронної сигарети

Поява на ринку такої новинки, як електронна сигарета, не випадково. Занадто прибуткова річ - створювати для людей нікотинові «цукерки». І так як виробників звичайних сигарет - сила-силенна, а конкуренція висока, то молоді компанії і прийшли до такої «геніальної» ідеї - запустити у світ електронні.

Але чи чесні виробники електронної продукції? Чи так ефективна в боротьбі з курінням ця новинка? Давайте подивимося на це питання з точки зору медицини.

В електронній версії сигарети, як і в звичайній, є нікотин!

Нехай навіть і високоякісний. Медиками усього світу доведена шкідливість цієї речовини, причому в будь-якому вигляді та якості. Говорити про те, що курити такий нікотин безпечно - все одно, що міркувати про героїню, який у чистому вигляді краще, ніж у домішках. Кожен день курець буде вдихати склад, про нешкідливість якого стверджують тільки самі виробники. Ніде немає підтверджень від медиків, які б в результаті досліджень довели, що таку продукцію курити безпечно. Тому як вона вплине на організм в майбутньому - загадка! І навіть якщо сьогодні куряща бабулька доживає до ста років, то її зіпсовані гени не дадуть стільки ж прожити дочки, сина, а потім і онукам.

Тепер поміркуємо про залежність курця!

Вона формується десь в нашій свідомості. І якщо забивати в голови людям, що електронна сигарета нешкідлива, то звичка палити по будь-якому приводу залишиться, але вже підкріплена впевненістю, що це не небезпечно. Тому такі споживачі почнуть палити більше і частіше, адже шкоди здоров'ю - не буде. Така пропаганда схожа з закликом для повних є тільки знежирені продукти. Але хіба в них немає калорій? З'їсти кілограм знежиреного сиру набагато гірше, ніж вжити сто грам салату «Олів'є». Те ж і з електронними сигаретами.

Що стосується пасивного куріння, то тут не все однозначно. Начебто новинка випускає тільки хмаркe пари. Але хто перевіряв його складу? І чи так приємно буде стояти в пару оточуючим?

Гарантувати, що новий спосіб куріння не впливає на здоров'я - смішно!

Скільки перевірок довело невідповідність складу картриджа тому, що написано на упаковці. Єдина гарантія уникнути підробки - купувати в спеціалізованих магазинах, які працюють з великими корпораціями, зацікавленими в якості продукції.

З приводу електронних сигарет йде багато суперечок на форумах, але вирішувати доведеться самому курцеві, який поки ніяк не може повірити, що сигарети в будь-якому вигляді - шкідливі!

01 червня 2021