Синтетичні і натуральні ароматизатори: що вибрати?

Зараз всі знають, де можна купити електронну сигарету, але далеко не кожному відомі властивості їх ароматизаторів. У цьому питанні потрібно орієнтуватися хоча б заради того, щоб вибрати рідину, яка б повністю відповідала вашим персональним вимогам і смаковим уподобанням.

Натуральним ароматизатором можна назвати ефірну олію, витяжку, екстракт (або есенцію), дистилят і будь-який інший продукт нагріву, випалу або ферментирование, що містить у собі смакові компоненти, які добуваються з фруктів, спецій або фруктового соку. Також можуть використовуватися овочі та овочеві соки, їстівні дріжджі, рослини, кора і бруньки дерев, основним харчовим призначенням яких є додання запаху і смаку. Відповідно, синтетичні ароматизатори - це ті, які не відповідають вищенаведеним визначенням.

Хімічний склад натуральних і синтетичних ароматизаторів мало чим відрізняється.

І ті, і інші виробляються в спеціальних лабораторіях, де професійні флейвористи змішують разом певні хімічні реактиви. Різниця між ними залежить хіба що від походження використовуваних речовин. Звідси формується і вартість ароматизаторів. Пошук натурального джерела хімреагентів найчастіше вимагає подолання великих відстаней. Наприклад, натуральний кокосовий ароматизатор проводиться з реагенту, що має назву "массоя лактон". Його можна дістати тільки з кори дерева массоя, яке виростає тільки в Малайзії.

Видобуток натуральних реагентів - процес дорогий. В результаті можна роздобути органічні речовини, але вони мало чим будуть відрізнятися від лабораторних варіантів.

До того ж, показники якості і безпеки останніх практично не поступаються своїм натуральним аналогам. Більш того, синтетичні ароматизатори створюються виключно з перевірених та схвалених компонентів, вони простіше по складу, і, якщо говорити про безпеку, то тут вони в деякій мірі перевершують натуральну речовину.

Електронні сигарети Denshi працюють як з натуральними, так і з більш рентабельними синтетичними рідинами.

Вибираючи між ними, не забувайте поцікавитись технологією виробництва концентратів, враховуйте особистий смак. Тільки поєднання людських уподобань з науковими даними може бути запорукою задовільного результату. Тому, завжди потрібно прагнути до порівняння кількості, ефективності та дійсної кінцевої ціни, яка буде відповідати вашим персональним запитам і можливостям.

01 червня 2021